Výsledky soutěží družstev Středočeské oblasti - konečné
Žactvo Celkem 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo10. kolo11. kolo12. kolo13. kolo14. kolo15. kolo
1 SKOB Slaný SLA 6964,76 613,66 774,71 740,41 684,06 803,12 806,67 736,22 562,84 546,36 546,73 647,28 595,79 378,57 446,42 491,19
2 SK Kamenice KAM 6338,46 605,43 610,50 617,82 596,93 608,87 609,94 408,91 402,00 408,28 424,96 611,01 631,43 296,90 625,41 821,12
3 OK Roztoky ROZ 5777,38 540,33 557,97 519,51 567,93 540,98 366,43 598,79 554,89 559,14 389,36 568,38 415,96 625,16 602,50 601,64
4 TJ Lokomotiva Beroun LBE 4630,33 410,76 383,20 226,82 351,95 482,46 512,11 398,50 0,00 0,00 428,51 0,00 522,60 608,98 531,26 142,05
5 Klub OB Kladno DKL 3934,71 427,36 122,37 0,00 188,25 387,10 433,68 362,96 414,43 464,03 322,16 509,97 272,55 0,00 119,80 340,47
6 TJ Zvole ZVO 3904,80 128,13 460,18 373,72 280,39 606,99 476,26 202,72 398,92 402,39 365,24 200,00 168,82 335,95 0,00 204,76
7 Sokol Kostelec nad Černými Lesy KNC 3017,18 199,35 101,03 0,00 251,65 253,29 247,96 186,36 94,37 299,34 240,70 351,15 365,17 371,75 436,82 0,00
8 TJ Aero Odolena Voda ODV 2946,29 193,36 308,72 319,46 193,57 244,44 197,17 281,12 359,59 392,17 171,51 286,23 183,10 359,80 184,67 197,59
9 SKOB Roudnice nad Labem ROU 2683,63 152,29 383,64 298,38 386,69 379,17 204,56 194,24 211,25 206,93 210,20 207,33 159,78 167,96 195,48 0,00
10 TJ Sokol Dobřichovice DCE 182,14 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 182,14 0,00 0,00
11 SKOB Kralupy nad Vltavou KPY 168,23 0,00 0,00 0,00 28,05 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 4,13 136,05
Dorost Celkem 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo10. kolo11. kolo12. kolo13. kolo14. kolo15. kolo
1 SK Kamenice KAM 3254,37 198,02 457,92 439,06 350,31 415,37 376,90 397,70 80,00 80,00 0,00 107,89 190,00 100,00 100,00 321,20
2 SKOB Slaný SLA 2832,05 298,11 248,25 278,06 264,05 189,04 0,00 104,17 275,49 277,48 173,07 331,37 236,92 243,98 305,25 310,01
3 TJ Lokomotiva Beroun LBE 1909,06 188,75 155,21 100,50 250,38 200,18 127,60 99,49 100,00 200,98 209,55 98,27 100,00 187,62 197,29 191,50
4 SKOB Roudnice nad Labem ROU 1256,34 131,27 15,01 74,51 157,61 231,78 90,00 157,76 60,96 55,41 72,00 163,23 50,22 91,60 67,88 86,58
5 OK Roztoky ROZ 1190,88 175,73 0,00 146,94 0,00 0,00 0,00 85,91 0,00 0,00 0,00 192,80 0,00 153,40 268,28 167,82
6 Sokol Kostelec nad Černými Lesy KNC 598,90 73,26 83,59 0,00 86,10 0,00 0,00 87,29 0,00 0,00 106,35 105,00 0,00 0,00 57,31 0,00
7 TJ Aero Odolena Voda ODV 275,17 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 85,60 93,53 0,00 96,04
Dospělí Celkem 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo10. kolo11. kolo12. kolo13. kolo14. kolo15. kolo
1 SK Kamenice KAM 3818,30 306,24 400,63 406,34 286,09 383,19 297,85 345,22 90,00 186,97 71,51 428,29 368,11 427,70 403,60 348,98
2 TJ Lokomotiva Beroun LBE 2330,48 186,90 228,21 255,92 70,36 249,04 245,83 179,27 231,47 244,41 189,38 42,94 231,09 119,83 114,31 268,23
3 TJ Sokol Dobřichovice DCE 1653,70 25,56 220,39 167,19 197,33 260,40 250,16 98,76 106,58 0,00 0,00 0,00 105,78 143,05 104,06 0,00
4 SKOB Roudnice nad Labem ROU 1399,23 183,82 180,97 0,00 0,00 77,03 175,91 0,00 102,68 102,02 194,40 0,00 102,63 85,40 174,85 96,55
5 Klub OB Kladno DKL 625,50 86,78 55,63 0,00 0,00 144,28 126,85 69,08 0,00 0,00 0,00 84,19 58,69 0,00 0,00 0,00
6 SKOB Slaný SLA 561,79 68,21 0,00 51,09 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 89,11 94,90 87,52 85,03 0,00 85,93 0,00
7 Sokol Kostelec nad Černými Lesy KNC 303,76 95,44 111,45 96,87 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
8 SKOB Kralupy nad Vltavou KPY 301,92 68,41 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 233,51 0,00 0,00 0,00
9 TJ Zvole ZVO 282,33 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 97,88 84,06 0,00 0,00 0,00 100,39 0,00 0,00
10 TJ Aero Odolena Voda ODV 94,24 0,00 94,24 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
11 Sokol Tehov TEH 67,22 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 67,22 0,00 0,00 0,00 0,00