Spoluhráči.cz klub Radim Kocháň- instruktor O klubu

Radim Kocháň- instruktor – O klubu

Jak už vyplývá z názvu, firma Martial Arts of Korea se zabývá výukou korejských bojových umění a to: Hapkido, Haedong Kumdo a Taekwondo.

Dále firma nabízí bezpečnostním agenturám výcvik svých pracovníků, pořádání výukových seminářů a školení trenérů.

Hapkido: komplexní bojové umění sebeobrany, ktaré má ve své výuce zahrnuty techniky kopů, úderů, bloků, porazů, pádů, pákových technik, boj se zbraněmi např.: tyč, krátká tyč, meč, vějíř, nůž...

Haedong Kumdo: bojové umění zaobírající se tradiční výukou cesty meče

Taekwondo: moderní bojové umění sebeobrany, říká se o něm, že má nejlépe propracovanou práci nohou, to nemohu potvrdit, protože nemám zkušenosti se všemi styly bojových umění, ale co mohu potvrdit je, že na práci nohou je v Taekwondo kladen velký důraz. Taekwondo má čtyři základní odvětví: Kyorugi (sportovní boj), Poomse (sestavy), Kyokpa (speciální přerážení), Hosinsool (sebeobrana)