ŠK HOJDA Újezd

Spoluhráči.cz klub ŠK HOJDA Újezd O klubu

ŠK HOJDA Újezd – O klubu

Zakládací listinu podepsali dne 11.1.2003 Újezďáci Pavel Hrubý, Martin Havel, Miroslav Holub, Miroslav Švestka, z Bukoviny Miroslav Čuda, z Černilova Zdeněk Kousal a Hradečák Martin Šulc. Klub byl založen jako dobrovolná zájmová organizace s právní subjektivitou. Družstvo šipkařů začalo již tentýž rok hrát divizní soutěž a nyní hraje momentálně na čtvrtém místě druholigové tabulky. Najdete nás v Újezdě u Černilova naproti autobusové zastávce v bývalé hasičské zbrojnici. Navštívit nás můžete prakticky každý večer mimo čtvrtka a dnů kdy se hraje u soupeře (pondělí). Pokud hrajeme doma v pondělí tak je klubovna zavřená také v úterý. Máme dva automaty, lidi taky a tak si zaházíte a nebo jen tak pokoukáte.