Spoluhráči.cz klub Dream Team dokumenty a články Dream Team (Rozptýlený turfy) vs. Prague United

Fanda Holec

Dream Team (Rozptýlený turfy) vs. Prague United

Vytvořeno:9. 6. 2010, 21:13
Autor:Fanda Holec

Dne 8.6 od 18:00 sehrál Dream Team svůj první ostřejší zápas v přípravě.Na hřišti v Letňanech hostil zkušenější a favorizovanější tým Prague United.

Hostující tým se už od první minuty tlačil dopředu a svými kombinacemi domácí přehrával.Úvodní tlak ovšem troskotal na nepřesné mušce nebo výborně chytajícím brankáři Nechybovia ,když už hostě překonali domácí obranu,hrozbu odvrátil skvělým odkopem z brankové čáry nejmladší hráč na hřišti Štrobl..Dream Team se dostával do šancí hlavně z brejků a nakopávaných míčů.V úvodní desetiminutovce se domácí dostali poměrně rychle do tříbrankového vedení.Hráči Prague United na tento break dokázali zareagovat jen jednou,a tak přišli další dvě branky domácích.Za stavu 5:1 se blížil konec první půle a Prague United zatlačili Dream team na vlastní půlku a donutili domácí k vlastní brance na 5:2.Pár minut před pauzou však pláchli útočníci znova a stanovily skóre první půle na 6:2.

Do druhé půle kvůli zranění nemohl nastoupit domácí kapitán Javůrek a tak Prague united zatlačili oslabený,domácí na vlastní půlku.Zkušený bek Kvapil se vysunul na hrot a zlobil.Domácí ho nedokázali pokrýt a tak zkušený borec snížil na 6:3.Dream team už se nikam nehnal.Hru komplikoval také chvilkový prudký déšť.Nezkušení beci Dream teamu se nechali zaskočit ještě jednou a nechali Prague United snížit na 6:4.Domácí už však nedopustili obrat a přidali sedmou branku.Na výsledku 7:4 už nezměnilo nic ani 10 minutové nastavení.Dream team začal svou pouť výhrou.

Sestava:Nechyba-Bazika,Vonka,Kupka-Javůrek,Kadlec,Štrobl-Holec,Šala

Branky domácích: 2-Šala,2-Holec,2-Kadlec,1-Kupka