Milan Krunt

Ústí 99

Vytvořeno:8. 6. 2009, 14:11
Autor:Milan Krunt

Do Ústí jsme jeli na turnaj tentokrát 99. Vypomohla nám čtveřice starších. První utkání a porážka s Ústím 4 : 2. Z naší strany však velmi dobré utkání. Zápas jsme si prohráli sami, ve hře nebyl znát žádný věkový rozdíl. Škoda jen , že jsme na Ravel nenarazili později. Utkání s Příbramí jsme sice prohráli 3 : 0, ale jen díky tomu, že jsme v prvním poločase nevyužili 100% šance. Bohužel Příbram vystřelila 3x a to jí stačilo. Zápas s Juniorem Děčín  měl skončit naší jednoznačnou výhrou. Nebylo vůbec poznat kdo jsou ty mladší, snad jen ve výšce a tvrdosti, ale naše zakončení opět selhalo. V utkání s Roudnicí jsem myslel na víc než jen bod, ale soupeř byl proti. Trochu se začala projevovat i únava a to nás na závěr čekal už jistý vítěz z Bohemky. Prohráli jsme 4 : 0, což odpovídalo dění na hřišti. Až na poslední utkání a druhý poločas s Příbramí jsme se přesvědčili, že můžeme hrát s každým. Opět nás zklamala koncovka, my na gol potřebujeme 4 šance, soupeř 2. A to proti starším znamená celkově 5. místo.