KATASTROFA RK

Spoluhráči.cz klub KATASTROFA RK dokumenty a články 20.kolo: Katastrofa-1.FC Na Staré

27.4.2008 – 14:00

20.kolo: Katastrofa – 1.FC Na Staré 3:5 (1:4)

Sestava: Endler – Čihák, Jasanský, Mondík – Hrbáč, Veselý

Branky: Jasanský, Veselý, Hrbáč

V nepřesvědčivém výkonu pokračovala Katastrofa i po celý první poločas dalšího domácího zápasu a brzy prohrávala po zbytečných chybách 0:2. Poté se jejím hráčům podařilo snížit, když po pěkné individuální akci a přihrávce Čiháka skóroval Jasanský - 1:2. Do přestávky však hosté přidali další dvě branky a zdálo se být rozhodnuto. Po změně stran se přeci jenom hra domácích zlepšila a Veselý po přihrávce Čiháka snížil na rozdíl dvou branek – 2:4. Domácí přitlačili svého soupeře a často ostřelovali jeho branku, ale brankář hostí se překonával. Po střele Mondíka ho navíc zachránila tyč. Při hře vabank rozhodli hradečtí o osudu zápasu gólem do prázdné branky. V zápětí se trefil Hrbáč po přihrávce Veselého, ale to bylo ze strany domácích vše.