Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 01 Na úvod Krajánci přehráli žamberský Stilmat...

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 01 Na úvod Krajánci přehráli žamberský Stilmat...

01 Na úvod Krajánci přehráli žamberský Stilmat...

Vytvořeno:12. 5. 2011, 16:15   (upraveno 23. 4. 2012, 7:34)
Anotace:Krajánci ve své in-line hokejové premiéře přehráli rychlý Žamberk...

Krajánci Ústí nad Orlicí - Stilmat Žamberk 9:4 (2:2, 1:1, 4:1, 2:0)

Ve 4. minutě se Krajánci ujali vedení, když po asistenci Stanislava Husáka st. otevřel skóre zápasu Robert Ondráček - 1:0. Na konci 6. minuty se ale prosadil individuálně Kryštof Chmelan a vyrovnal na 1:1. Za necelou minutu ale odpověděl Pavel Musil po spolupráci s Lukášem Musilem a vrátil Krajánkům vedení - 2:1. V 9. minutě ale Žamberáci opět vyrovnali po střele Petra Nosála - 2:2. Ve 22. minutě šel Žamberk dokonce do vedení, když Tomáš Brožek prostřelil Karla Nečase - 2:3. V další minutě ale Krajánci našli odpověď a po individuální akci Lukáše Musila bylo vyrovnáno na 3:3. Žamberský tým se ale nevzdával a na konci 27. minuty šel opět do vedení, když spolupráci s Petrem Nosálem zužitkoval David Kubíček - 3:4. Ve 30. minutě po asistenci Tomáše Lesáka vyrovnával Stanislav Husák st. na 4:4 a pohromou byla pro Žamberk dokonce 34. minuty, kdy inkasoval třikrát. Nejprve po akci Michaela Reslera poslal ústecký tým do vedení Robert Ondráček - 5:4, za dalších 33 sekund po přihrávce Josefa Crhy zvýšil Stanislav Husák st. tvrdou střelou po zemi na 6:4 a za dalších 23 sekund si to oba vyměnili a po asistenci Stanislava Husáka st. skóroval Josef Crha na 7:4. Ve 40. minutě pak dokončil po individuální akci svůj hattrick Robert Ondráček na 8:4 a ve 41. minutě po spolupráci s Josefem Crhou upravil na konečných 9:4 Stanislav Husák ml.

Góly: Robert Ondráček 3, Stanislav Husák st. 2, Stanislav Husák ml., Lukáš Musil, Pavel Musil, Josef Crha - Tomáš Brožek, David Kubíček, Kryštof Chmelan, Petr Nosál. Asistence: Stanislav Husák st. 2, Josef Crha 2, Michael Resler, Tomáš Lesák, Lukáš Musil - Petr Nosál. Rozhodčí: Jiří Černý. Vyšší tresty: Stanislav Husák st. (Krajánci) a Tomáš Brožek (Žamberk) - oba 10 minut. Sestava - Krajánci Ústí: Karel Nečas - Josef Crha - Stanislav Husák st., Stanislav Husák ml. - Michael Resler, Tomáš Lesák - Robert Ondráček, Pavel Musil - Lukáš Musil. Sestava - Žamberk: Tomáš Jansa - David Brožek, Martin Brožek, Tomáš Brožek, Tomáš Diblík, David Kubíček, Alan Vebr, Kryštof Chmelan, Jaroslav Zářecký, Petr Nosál.