Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 01 V úvodním duelu rozstříleli mladíci s Pandy teamu ústecké Krajánky

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 01 V úvodním duelu rozstříleli mladíci s Pandy teamu ústecké Krajánky

01 V úvodním duelu rozstříleli mladíci s Pandy teamu ústecké Krajánky

Vytvořeno:1. 5. 2012, 20:41   (upraveno 8. 5. 2012, 14:43)
Anotace:I přes protesty a požadavky týmu byli Krajánci nasazeni mezi elitu a hned v prvním zápase okusili, co to znamená. Mladý a rychlý tým kombinačně zdatných lanškrounských mladíku z Panda teamu byl nad síly Krajánků a zaslouženě vysoko prohrál.

Panda team Lanškroun - Krajánci Ústí nad Orlicí 14:6 (2:1, 2:0, 4:3, 6:2)

Góly Krajánků: Michael Resler 3, Petr Šána 2, Pavel Musil.

Asistence Krajánků: Lukáš Musil 4, Josef Crha 3.

Sestava: Milan Beneš - Pavel Musil, Lukáš Musil, Pavel Pokorný, Michael Resler, Michal Bohatý, Petr Šána, Josef Crha.

Už v 17. sekundě se proháčkoval Petr Mík a Panda team vedl 1:0. V 6. minutě vyrovnal po akci Lukáše Musilla Petr Šána na 1:1. Úvodní čtvrtinu ale uzavřel v 10. minutě brankou Radek Novák a vrátil soupeři vedení - 2:1. Ve druhé čtvrtině si Krajánci ani neškrtli a v 15. minutě naopak inkasovali z hole Petra Míka - 3:1 a na začátku 22. minuty i po střele Tadeáše Reslera - 4:1. Rozhodující náskok si Panda team vytvořil v úvodu 3. čtvrtiny. Na konci 25. minuty zvýšil Tomáš Pachl na 5:1, o minutu později Radek Novák na 6:1 a přesně za další dvě minuty dokončil hattrick Petr Mík na 7:1. Ve 30. minutě po přihrávce Josefa Crhy snížil Michael Resler na 7:2, ale ve 33. minutě odpovědělTomáš Pachl na 8:2Ve 33. minutě po kombinaci Josefa Crhy a Lukáše Musila mířil přesně Michael Resler a upravil stav na 8:3. Ve 34. minutě pak po asistenci Lukáše Musila snížil Petr Šána na 8:4. Úvod poslední čtvrtiny opět Krajánkům nevyšel a ve 37. minutě inkasovali po střele Tomáše Pachla, který tak dokončil svůj hattrick - 9:4. Ve 39. minutě odpověděl také dokončeným hattrickem Michael Resler po asistenci Lukáše Musila a snížil na 9:5. Za dalších deset sekund se ale proháčkoval Tadeáš Resler až před Milana Beneše a zakončil své sólo na 10:5. Ve 42. minutě pak přidal svůj čtvrtý zásah v utkání Petr Mík na 11:5 a ve 43. minutě Tadeáš Resler dokončil svůj hattrick na 12:5. Ve 45. minutě pak přidal stejný hráče ještě jednu branku na 13:5. Ve 46. minutě po přihrávce Josefa Crhy snížil Pavel Musil na 13:6, ale poslední slovo měl ve 48. minutě Tomáš Pachl, který svým čtvrtým gólem korunoval dobrou hru svého týmu a potvrdil tak zasloužené vítězství v utkání na 14:6.