Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 02 Lomax byl tvrdým oříškem, ale Olda Čevora zopakoval hattrick a Krajánci výhru uhájili

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 02 Lomax byl tvrdým oříškem, ale Olda Čevora zopakoval hattrick a Krajánci výhru uhájili

Vytvořeno:22. 9. 2014, 23:05   (upraveno 22. 9. 2014, 23:05)
Anotace:Tradiční soupeř Lomax Česká Třebová se v každém utkání snaží na Krajánky vytáhnout a v posledních duelech bývá už jen krůček od úspěchu. Ani tentokrát to Krajánci neměli lehké, ale snajpr Olda Čevora opět zopakoval gólový hattrick, který podpořil výbornými zákroky Milan Beneš v brance a nakonec se Krajánci mohli radovat s¨z těsné výhry...

Krajánci Ústí nad Orlicí - Lomax Česká Třebová 3:2 (3:1, 0:1)

Už ve 3. minutě našel Michael Resler zpoza branky najetého kanonýra Oldu Čevoru a ten po zemi otevřel skóre utkání - 1:0.  Jenže Lomax tuto akci téměř okopíroval a ve 12. minutě uvolnil z rohu Ondřej Vašinka najetého Martina Hapalu ml. a ten vyrovnal na 1:1.  Odpověď přišla velmi rychle a na začátku 14. minuty Krajánci zatlačili Lomax do jeho třetiny Karel Mifek na modré uvolnil Oldu Čevoru a jeho žabka od modré skončila za zády Františka Jandy v brance Lomaxu - 2:1.  Šance na obou stranách se začaly rojit jedna za druhou. Několikrát zvonila tyč obou branek, ale na začátku 18. minuty poslal dlouhý pas Karel Mifek na najetého Michaela Reslera a po jeho přesné přihrávce na najetého Oldu Čevoru a po jeho dokončeném hattricku vedli Krajánci už 3:1. Lomax se ale nevzdával a několikrát Krajánkům zle zavařil, ale Milan Beneš dlouho v brance odolával a opět zvonily zase tyče. Až ve 25. minutě poslal Jaroslav Hamerník do brejku Milana Tomeše a ten blafákem ve vlastním oslabení snížil na 3:2. V závěru Krajánci odolali tlaku Lomaxu a vybojovali tak další vítězství.

Fakta - branky: Oldřich Čevora 3 - Martin Hapala ml., Milan Tomeš. Asistence: Michael Resler 2, Karel Mifek - Ondřej Vašinka, Jaroslav Hamerník. Vyloučení: 2:2, využití: 0:0, v oslabení: 0:1. Rozhodčí: Petr Kvasnička, Radim Matoušek. Sestava - Krajánci Ústí n/O: Milan Beneš - Tomáš Lesák, Lukáš Musil, Lubomír Nespěšný, Lukáš Heřmanský, Vladimír Knap, Karel Mifek, Petr Kovář, Michael Resler, Oldřich Čevora, Tomáš Rozlílek. Sestava - Lomax Česká Třebová: František Janda - Miroslav Čech, Jaroslav Hamerník, Martin Hapala st., Martin Hapala ml., Richard Kořízek, Ladislav Křivohlávek, Luděk Svoboda, Milan Tomeš, Marek Tomeš, Ondřej Vašinka, Milan Vopařil, Václav Záleský, Marek Rejsa.