Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 04 Českotřebovský Lomax sehrál dobrou partii, ale 16 sekund před koncem padl po střele Lukáše Heřmanského!

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 04 Českotřebovský Lomax sehrál dobrou partii, ale 16 sekund před koncem padl po střele Lukáše Heřmanského!

Vytvořeno:7. 10. 2013, 23:40   (upraveno 16. 10. 2013, 19:15)
Anotace:Tradiční soupeř z České Třebové také letos posílil a na ústecké Krajánky se dobře připravil. Obranná taktika dirigovaná Martinem Hapalou, místy velmi tvrdá až zákeřná hra na Krajánky po celý zápas platila. Rozhřešení nakonec přišlo 16 sekund před koncem po přesné střele Lukáše heřmanského a tři body putují na konto Krajánků.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Lomax Česká Třebová 2:1 (0:1, 2:0)

Od prvních minut českotřebovský Lomax velmi dobře bránil a snažil se využívat rychlých brejků. Oba brankáři - Karel Nečas i Milan Beneš byli ale stále neprůstřelní, ovšem ve 20. minutě se ale Lomax přece jenom dostal do vedení po rychlém průniku Martina Hapaly st. a následné jeho zpětné přihrávce, kterou zužitkoval Martin Hapala ml. - 0:1. Krajánci ale zvýšili obrátky, zatlačili Lomax do jeho třetiny a výsledkem byla ve 32. minutě vyrovnávací branka Pavla Musila po asistenci Michala Bohatého - 1:1.  I nadále Krajánci pokračovali v tlaku a až 16 sekund před koncem po průniku Josefa Crhy zužitkoval jeho přihrávku Lukáš Heřmanský a tři body putovaly opět na konto ústeckého celku - 2:1.

Fakta - branky: Pavel Musil, Lukáš Heřmanský - Martin Hapala ml. Asistence: Michal Bohatý, Josef Crha - Martin Hapala st. Vyloučení: 2:2. Rozhodčí: Josef Halbrštát, Karel Melichar. Sestava Krajánci: Milan Beneš - Karel Mifek, Josef Crha, Michal Bohatý, Pavel Musil, Lukáš Heřmanský, Tomáš Lesák, Lubomír Nespěšný, Josef Matyáš, Michael Resler, Miroslav Resler. Sestava - Lomax: Karel Nečas - Martin Hapala ml., Martin Hapala st., Martin Krása, Milan Vopařil, Milan Tomeš, Libor Hons, Dušan Schlögl, Miroslav Čech, Roman Juřík, David Mareš, Pavel Rybka, Luděk Svoboda, Marek Tomeš, Marek Rejsa.