Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 04 Krajánkůmn vydržela eufórie do 35. minuty, kdy z vedení 3:0 bylo už 3:4!!

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 04 Krajánkůmn vydržela eufórie do 35. minuty, kdy z vedení 3:0 bylo už 3:4!!

04 Krajánkůmn vydržela eufórie do 35. minuty, kdy z vedení 3:0 bylo už 3:4!!

Vytvořeno:15. 5. 2012, 0:07   (upraveno 15. 5. 2012, 0:07)
Anotace:Krajánci bez Lukáše Musila vstoupili do zápasu opravdu velmi dobře a vedli ve 20. minutě už 3:0. Přišla však třetí čtvrtina a v ní ústecký celek 4x inkasoval a nakonec po hrubých chybách odešel opět poražen, a to 4:7.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Lokomotiva Česká Třebová 4:7 (1:0, 2:1, 0:4, 1:2).

Góly Krajánci: Jan Peška 3, Michael Resler.

Asistence Krajánci: Michael Resler 2, Jan Peška, Pavel Musil.

V 8. minutě zachytil puk na červené Tomáš Lesák, posunul ho na Michaela Reslera a po jeho přihrávce otevřel skóre utkání Jan Peška - 1:0. V 16. minutě dorazil přesnou přihrávku Jana Pešky za záda brankáře Martina Preislera Michael Resler a bylo to už 2:0 pro ústecký celek. Ve 20. minutě po asistenci Pavla Musila zvýšil Jan Peška už na 3:0 a zdálo se být rozhodnuté. Stačilo ale malé zaváhání a ve 22. minutě střela Martina Morkese skončila v růžku ústecké branky - 3:1. Ve 29. minutě po faulu Petra Šány využil přesilovku další prudkou střelou Radek Morkes - 3:2. Aby toho nebylo málo, tak ve 34. minutě stejný hráč vyrovnal na 3:3. V následující minutě pak dokonal obrat Libor Teplý - 3:4.  Ve stejné minutě pak přidal další branku Miroslav Váně a Lokomotiva už vedla 3:5. Ve 42. minutě zvýšil Libor Teplý na 3:6, ovšem ve stejné minutě po ukázkové kombinaci zakončil přihrávku Michaela Reslera do prázdné branky dokončeným hattrickem Jan Peška - 4:6. O dvě minuty později ale pečetil výhru českotřebovské Lokomotivy Filip Večeř, který upravil stav na konečných 4:7.