Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 04 Mimořádný výkon Milana Beneše v brance a zlepšená střelecká potence znamenala výsledek 6:0 s Třebovicí

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 04 Mimořádný výkon Milana Beneše v brance a zlepšená střelecká potence znamenala výsledek 6:0 s Třebovicí

Vytvořeno:7. 10. 2014, 1:17   (upraveno 19. 1. 2015, 0:10)
Anotace:V duelu s loňským stříbrným týmem HC Třebovice Krajánci zahráli povedený zápas se zlepšenou střeleckou potencí. Také Milan Beneš se rozhodl, že nedovolí střelcům Třebovice ochutnat slast ze vstřelené branky, a tak se nakonec zrodilo jednoznačné vítězství Krajánků 6:0. Přestože Třebovice si místy vytvořila i drtivý tlak, tak branky stříleli pouze ústečtí střelci....

Krajánci Ústí nad Orlicí - HC Třebovice 6:0 (3:0, 3:0)

Už ve 4. minutě napřáhl na modré Lukáš Musil, ovšem místo střely volil střílenou přihrávku mimo branku, kde zcela volný Michael Resler zasunul puk za záda Davida Koláře - 1:0. Třebovice se snažila ihned odpovědět, aler Milan Beneš byl proti. V 11. minutě se prosadil ve třetině Třebovice Lukáš Musil a po jeho zpětné přihrávce se trefil přesně pod horní tyč René Andrle - 2:0.  V 18. minutě po vhazování ve třetině Třebovice vybojoval puk Oldřich Čevora na Karla Mifka, ten mu puk vrátil a Oldřich Čevora zvýšil po zemi na 3:0.  Hned v úvodu druhé části uvolnil na červené čáře zadovkou Michael Resler Karla Mifka a jeho dalekonosná střela skončila za zády překvapeného Davida Koláře - 4:0. Za dalších osm sekund projel do třetiny Třebovice Pavel Musil, poslal ,,pardubickou" zadovku na najetého Jaroslava Šedu k bližší tyči a po střela Jardy Krajánci vedli už 5:0. Střelec páté branky se ale dlouho ze svého úspěchu neradoval a po nepovedené střele Reného Andrleho ho treil puk nad oko a po zápase musel putovat záchrannou službou do nemocnice v Ústí nad Orlicí k několika stehům. Po dlouhé pauze a vyčištění ledu od krve se pokračovalo. Třebovice se začala více snažit a několikrát Krajánky doslova zamkla u jejich branky. Milan Beneš ale statečně držel nulu, pomohla mu i tyč, ale Krajánci několikrát zahrozili protiútoky, kdy dokonce i 4 hráči jeli na samotného obránce, ovšem ani tady to brankou neskončilo. Až ve 36. minutě volil místo střely René Andrle ideální nahrávku na volného Oldu Čevoru a nejlepší střelec Krajánků pečetil zaslouženou výhru ústeckého celku svým letošním desátým gólem na konečných 6:0. Stejný hráč pak v závěru ještě trefil tyč, ale to bylo nakonec z obou stran vše.

Fakta - branky: Oldřich Čevora 2, Michael Resler, René Andrle, Jaroslav Šeda, Karel Mifek. Asistence: Lukáš Musil 2, Michael Resler, René Andrle, Karel Mifek, Pavel Musil. Rozhodčí: Švec, Kvasnička, vyloučení: 0:0. Sestava - Krajánci: Milan Beneš - Petr Kovář, Karel Mifek - Michael Resler, Oldřich Čevora, Tomáš Rozlílek, Lukáš Musil, Tomáš Lesák - Jaroslav Šeda, Pavel Musil, René Andrle. Sestava - HC Třebovice: Daviod Kolář - Jiří Drobný, Daniel Dvořák, Milan Hejč st., Ondřej Chadima, Tomáš Jiruf, Petr Kašpar, Vít Kotoulek, Josef Mastík, Tomáš Sirový, René Štyndl.