Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 04 Pětice hráčů českotřebovského CZ Loko absolutně nestačila a nakonec vysoko s Krajánky prohrála

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 04 Pětice hráčů českotřebovského CZ Loko absolutně nestačila a nakonec vysoko s Krajánky prohrála

Vytvořeno:8. 5. 2015, 10:30
Anotace:Zatím poslední celek tabulky se dostavil k utkání pouze se čtyřmi hráči a v průběhu první čtvrtiny dojel pátý. Zápas měl od prvních jednoznačný průběh, když navíc vynikající brankář HC CZ Loko Vít Vomočil pochytal plno dalších šancí Krajánků.

Krajánci Ústí nad Orlicí - HC CZ Loko Česká Třebová 21:8 (6:2, 10:0, 2:1, 3:5)

Už v 17. sekundě uvolnil Michael Resler Pavla Musila, který otevřel skóre utkání - 1:0. Na začátku 4. minuty pak přihrával Miroslav Resler a zakončoval Michael Resler - 2:0. Za dalších dvacet sekund po akci Karla Horáka zvýšil Pavel Musil už na 3:0. Za dalších 31 sekund se prosadil z přihrávky Miroslava Reslera Karel Horák - 4:0. V 7. minutě se ale prosadil Václav Záleský a snížil na 4:1 a v 9. minutě po akci Ondřeje Vašinky skóroval Richard Kořízek na 4:2. V 10. minutě využil nahrávku Miroslava Reslera Michael Resler a odpověděl na 5:2. Skóre první čtvrtiny uzavřel v 11. minutě po sólové akci Miroslav Resler - 6:2. Druhá část pak patřila jednoznačně Krajánkům. Hned po dvaceti sekundách hry zvýšil z přihrávky Oldřicha Čevory Miroslav Resler na 7:2. Za dalších dvanáct sekund přihrával Miroslav Resler a Oldřich Čevora se trefil na 8:2. Ve 14. minutě pro změnu Oldřich Čevora přihrával a zakončoval Petr Moravec na 9:2.  V 15. minutě zaokrouhlil stav Tomáš Lesák z asistence Michaela Reslera - 10:2. Za dalších 53 sekund si to oba zopakovali a opět Tomáš Lesák z přihrávky Michaela Reslera upravil stav na 11:2. Ve 20. minutě uolnil Oldřich Čevora Petra Moravce a ten přidal branku na na 12:2. Za dalších 18 sekund pak z asistence Tomáše Lesáka dokončil svůj hattrick Michael Resler - 13:2. Ve 21. minutě po akci Miroslava Reslera pak Michael Resler upravil skóre na 14:2. Ve 22. minutě se prosadil Oldřich Čevora a po jeho asistenci skóroval Petr Moravec a také dokončil svůj hattrick - 15:2. Druhou část uzavřel ve 24. minutě Michael Resler z přihrávky Tomáše Lesáka - 16:2. Ve 32. minutě uvolnil Michael Resler Miroslava Reslera a ten také dokončil svůj hattrick na 17:2. Ve 33. minutě odpověděl CZ Loko a Richard Kořízek snížil na 17:3. Za dalších 34 sekund odpověděl dokončeným hattrickem Pavel Musil po akci Michaela Reslera na 18:3.  Čtvrtou část zahrálo CZ Loko nejlépe. Ve 38. minutě snížil Václav Záleský na 18:4. Za dalších 42 sekund odpověděl Petr Moravec po přihrávce Miroslava Reslera na 19:4. Ve 41. minuitě odpověděl Jiří Kaláb brankou na 19:5. Na kulatých 20:5 zakončil akci Miroslava Reslera Pavel Musil na konci 42. minuty. Ve 44. minutě našel odpověď Ondřej Vašinka na 20:6 a za dalších devět sekund i Richard Kořízek - 20:7. Ve 46. minutě dokončil svůj hattrick výstavní šinebicí Tomáš Lesák na 21:7, ale poslední slovo mělo HC CZ Loko, když ve 47. minutě upravil stav na konečnýchz 21:8 Richard Kořízek.

Fakta - branky: Michael Resler 5, Pavel Musil 4, Petr Moravec 4, Miroslav Resler 3, Tomáš Lesák 3, Oldřich Čevora, Karel Horák - Richard Kořízek 4, Václav Záleský 2, Ondřej Vašinka, Jiří Kaláb. Asistence: Miroslav Resler 7, Michael Resler 5, Oldřich Čevora 4, Tomáš Lesák 2, Karel Horák - Ondřej Vašinka. Vyloučení: 0:0. Rozhodčí: Radek Morkes. Sestava - Krajánci Ústí nad Orlicí: Jiří Kaplan - Miroslav Resler, Karel Horák, Tomáš Lesák, Oldřich Čevora, Petr Moravec, Pavel Musil, Michael Resler. Sestava - HC CZ Loko Česká Třebová: Vít Vomočil - Ondřej Vašinka, , Richard Kořízek, Jiří Kaláb, Václav Záleský, Ladislav Křivohlávek.