Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 05 Po problémech se sestavou obdrželi Krajánci od nejlepšího celku Slavoj Choceň dvacítku

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 05 Po problémech se sestavou obdrželi Krajánci od nejlepšího celku Slavoj Choceň dvacítku

Vytvořeno:24. 5. 2012, 9:56
Anotace:K utkání s nejlepším celkem se některým hráčům moc nechtělo a někteří se dokonce neomluvili a nebo na poslední chvíli, a tak ze sestavy zbylo pouze pět hráčů + brankář, a tak jako host musel vypomoct Tomáš Pachl. Zápas byl ale jednoznačnou záležitostí choceňských mladíků a skóre nakonec vyšplhalo do závratné výše dvaceti branek!!

Krajánci Ústí nad Orlicí - Slavoj Choceň 1:20 (0:8, 0:4, 1:5, 0:3)

Choceňští začali nekompromisně a ve 3. minutě oteřvel skóre Aleš Vích - 0:1. V 5. minutě zvýšil Pavel Držmíšek na 0:2, v 8. minutě Jan Krejza na 0:3, v 9. minutě Pavel Držmíšek na 0:4 a v 11. minutě nejprve Radim Voříšek na 0:5 a po chvilce i Aleš Vích na 0:6. To ale nebylo v první části vše a další střely na branku Milana Beneše se jen hrnuly. Ve 12. minutě dokončil svůj hattrick Pavel Držmíšek na 0:7 a úvodní čtvrtinu zakončil Jan Krejza na 0:8. Po této úvodní kanonádě se Krajánci trochu více stáhli před branku a to se částečně vyplatilo. Až v 18. minutě zvýšil dokonbčeným hattrickem Jan Krejza na 0:9 a stejný kousek dokonal o pár sekund později i Aleš Vích - 0:10. Na konci 20. minuty překonal Milana Beneše Jan Krejza na 0:11 a druhou čtvrtinu zakončil stejný hráč na 0:12. Třetí čtvrtinu zahájili Choceňští brankou ve 25. minutě a trefil se Radim Voříšek - 0:13. Ve 26. minutě vybojoval puk za brankou Chocně Pavel Musil a po jeho přihrávce překonal blafákem Michala Jeřábka v brance Slavoje Michael Resler - 1:13. Ve 28. minutě ale odpověděl druhým dokončeným hattrickem v utkání kanonýr Jan Krejsa a zvýšil na 1:14. Ve 29. minutě upravil stav na 1:15 Filip Luňák a stejný hráč skóroval i ve 34. minutě na 1:16. Ve 35. minutě pak zakončil třetí část Josef Veselý na 1:16. V poslední čtvrtině pak ve 38. minutě dokončil hattrick i Filip Luňák na 1:18, ve 39. minutě pak skóroval Jan Krejza na 1:19 a stejný střelec svým osmým gólem zakončil utkání na konečných 1:20.

Branka Krajánici: Michael Resler. Asistence Krajánci: Pavel Musil.

Sestava Krajánci: Milan Beneš - Tomáš Lesák, Josef Crha, Pavel Musil, Michal Boháč, Michael Resler a host Tomáš Pachl.

Rozhodčí: Jiří Černý (Lanškroun)