Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 06 Nepříjemný Nuget kousal velmi dlouho, ovšem v poslední čtvrtině Krajánci rozhodli o své výhře!

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 06 Nepříjemný Nuget kousal velmi dlouho, ovšem v poslední čtvrtině Krajánci rozhodli o své výhře!

Vytvořeno:4. 6. 2020, 12:08   (upraveno 4. 6. 2020, 12:39)
Anotace:V dalším duelu čekal na Krajánky velmi nepříjemný soupeř, a to Nuget Šumperk se střelcem Jakubem Pejchou. Krajánci nevstoupili do zápasu dobře a v prvních minutách si nevěděli s hrou šumperského celku rady. Nakonec se rozstřílel Michal Šimo, Standa Husák ml. a také Jiří Drobný a Vladimír Doha. V úvodu čtvrtého dějství dostal desetiminutový trest Jakub Pejcha a bylo ,,vymalováno"!

Krajánci Ústí nad Orlicí - Nuget Šumperk 18:10 (3:5, 7:3, 2:1, 6:1)

V utkání se předpokládaly střelecké hody a také tomu tak bylo. Krajánci vstoupili do zápasu sebevědomě, ale už po osmapadesáti sekundách hry předvedl rychlý brejk Martin Malý a Jakub Pejcha vymetl všechny pavouky v brance Lukáše Vavřiny - 0:1. Ve 4. minutě byl vyloučen Vladimír Doha a po pasu Martina Malého se prosadil opět Jakub Pejcha - 0:2. V 5. minutě rozjel akci Michael Resler, poslal puk na Marka Šťastného a ten na Michala Šima, který snížil na 1:2. V 6. minutě ale Krajánci ztratili v útočném pásmu puk, který získal Jakub Pejcha a po jeho asistenci se trefil Matěj Nevrlý 1:3. V 8. minutě ale předvedli pěknou kombinaci Stanislav Husák ml. a Vladimír Doha a Jiří Drobný snížil na 2:3. Ihned po vhazování ale zadáci Krajánků propadli a po přihrávce Jakuba Pejchy skóroval Martin Malý - 2:4. V 11. minutě se vracející se Vladimír Doha vybojoval puk, ihned poslal do brejku Stanislava Husáka ml., který si ho vyměnil se Stanislavem Husákem st. a snížil na 3:4. Ve 12. minutě hráli Krajánci přesilovku, ale ujel jim Jakub Pejcha a jeho zpětnou přihrávku zužitkoval Matěj Nevrlý na 3:5. Ve druhé části při hře 3 na 3 zaúřadoval opět Jakub Pejcha a po jeho pasu skóroval Martin Malý - 3:6. V 15. minutě poslal Vladimír Doha křižně puk na Stanislava Husáka ml. a ten nadvakrát snížil na 4:6. V následující minutě předvedli pěknou kombinaci Vladimír Doha a Jiří Drobný a Stanislav Husák ml. upravil stav na 5:6. V 17. minutě bylo ještě lépe. Miroslav Resler uvolnil Marka Šťastného a po jeho asistenci Michal Šimo nadvakrát srovnal skóre - 6:6. V 18. minutě ale Nuget předvedl rychlý brejk a po asistenci Jakuba Pejchy dokončil svůj hattrick v utkání Martin Malý - 6:7. V 19. minutě ale vybojoval puk Michael Resler a Michal Šimo po jeho přihrávce vyrovnal pohotově na 7:7 a také dokončil svůj hattrick. Ve 21. minutě rozjel akci Michael Resler, poslal puk na Marka Šťastného a ten na Michala Šima, který dokonal obrat na 8:7. Ve 21. minutě se individuálně prosadil Stanislav Husák ml. a zvýšil na 9:7. Za pár sekund se ještě Vladimír Doha také prosadil individuálně a zaokrouhlil stav na 10:7. V poslední minutě druhé čtvrtiny poslal Roman Mazák do brejku Matěje Nevrlého a ten snížil na 10:8. Třetí dějství zahájili Krajánci dobře. Stanislav Husák ve 40. minutě uvolnil Vladimíra Dohu a ten skóroval na 11:8. Za dalších dvaadvacet sekund po kombinaci Stanislava Husáka ml. a Jiřího Drobného st. Vladimír Doha dokončil hattrick na 12:8. V závěru čtvrtiny stačil Michael Resler na polovině doslova namazat na hůl Daniela Blaháčka, který poslal do brejku Martina Malého a ten snížil na 12:9. Ihned po rozehrávce sebrala Monika Řepková puk Jiřímu Drobnému a Martin Malý upravil stav na 12:10. Následně Krajánkům pomohlo vyloučení Jakuba Pejchy na 2 + 10 minut a od té doby existovalo na hřišti pouze jedno družstvo. Ve 44. minutě ztratili hráči Nugetu na půlce puk a Vlasdimír Doha zvýšil na 13:10. Za pár sekund založil akci Michael Resler na Miroslava Reslera, ten si vyměnil puk s Markem Šťastným a zvýšil na 14:10. Za necelou minutu předvedl rychlou akci Michal Šimo a po jeho asistenci zvýšil Marek Šťastný na 15:10. Ve 46. minutě pak po asistenci Vladimíra Dohy dovršil hattrick Jiří Drobný na 16:10. Ve 47. minutě se ihned po vhazování prosadil Michal Šimo a zvýšil již na 17:10. O několik sekund později pak po rychlé kombinaci Marka Šťastného a Michala Šima upravil stav na konečných 18:10 Michael Resler.

Fakta - branky: Michal Šimo 5, Stanislav Husák ml. 4, Vladimír Doha 3, Jiří Drobný 3, Miroslav Resler, Michael Resler, Marek Šťastný - Martin Malý 5, Matěj Nevrlý 3, Jakub Pejcha 2. Asistence: Marek Šťastný 5, Vladimír Doha 4, Stanislav Husák ml. 3, Michael Resler 2, Jiří Drobný st. 2, Michal Šimo 2, Miroslav Resler, Stanislav Husák st. - Jakub Pejcha 5, Martin Malý 2, Roman Mazák, Daniel Blaháček, Monika Řepková. Vyloučení: 4:4, využití: 0:1, v oslabení: 0:1. Rozhodčí: ???. Sestava - Krajánci Ústí nad Orlicí: Lukáš Vavřina - Miroslav Resler, Marek Šťastný (2), Michael Resler, Michal Šimo, Stanislav Husák st., Jiří Drobný (2), Vladimír Doha (2), Stanislav Husák ml.(2). Sestava - Nuget Šumperk: Aleš Trnečka - Roman Mazák, Roman Budina, Radek Valenta (4), Jakub Pejcha (12), Daniel Blaháček (2), Monika Řepková, Martin Malý, Matěj Nevrlý.