Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 06 S lanškrounskými Čerty držel Svitap krok celý zápas, po výborném výkonu ale nakonec s mladíky o branku prohrál

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 06 S lanškrounskými Čerty držel Svitap krok celý zápas, po výborném výkonu ale nakonec s mladíky o branku prohrál

Vytvořeno:30. 5. 2014, 23:40   (upraveno 30. 5. 2014, 23:44)
Anotace:Dosud neporažený mladý lanškrounský tým Čerti potvrdil roli favorita i v utkání se Svitapem, ale lídr ligy to neměl vůbec lehké. Svitap od 4. minuty vedl a vedení držel celých deset minut. Čerti ale nakonec vyrovnali a stav i ve druhé čtvrtině otočili. Svitap sice dvě čtvrtiny vyhrál a jednu remizoval, ale nakonec po velkém boji o branku prohrál, když výborný výkon podal brankář Daniel Wotawa.

Svitap-Krajánci Ústí nad Orlicí - Čerti Lanškroun 3:4 (1:0, 0:3, 2:1, 0:0)

Už ve 4. minutě se z dálky prosadil přesnou střelou Miroslav Resler a Svitap se ujal vedení 1:0. Zodpovědnou obranou vedení udržel až do 14. minuty, to už se hrála druhá čtvrtina utkání, když Petr Masopust vyrovnal na 1:1. To Čerty nakoplo  a v 18. minutě dokonal obrat Michal Sedláček - 1:2. Když ve 24. minutě Petr Masopust vybojoval v souboji s Miroslavem Reslerem puk a zvýšil na 1:3, tak se zdálo, že další branky jsou jen otázkou času. Daniel Wotawa v brance, ale i celý tým Svitapu byli proti a všichni hráči se překonávali v bojovnosti. Hned v úvodu třetí části po rychlé kombinační akci snížil Michael Resler mezi betony brankáře Jana Pánka na 2:3. Ve 28. minutě ale rozhodčí přehlédl faul na Petra Lustyka a soupeř zvýšil na 2:4. Ve 29. minutě ale sebral obránci puk Michael Resler a snížil na rozdíl jedné branky - 3:4. Oba celky se snažily o další branku, ale ani jeden brankář se už nenechal překonat. Všichni hráči Svitapu ale zaslouží uznání za bojovný a obětavý výkon proti celku, který je v průměru až o tři desetiletí mladší,

Fakta - branky: Michael Resler 2, Miroslav Resler - Petr Masopust 2, Michal Sedláček 2. Asistence: Michael Resler, Karel Mifek - Petr Masopust. Rozhodčí: Patrik Konečný. Vyloučení: 6:3. Sestava - Svitap: Daniel Wotawa - Miroslav Resler, Karel Mifek, Stanislav Kraitl, Přemysl Rubeš, Pavel Musil, Michael Resler, Petr Lustyk. Sestava - Čerti: Jan Pánek - Dominik Kačerovský, Jiří Mareš, Michal Sedláček, Aleš Krejčí, Svatopluk Hajzler, Tomáš Hrabal, Michal Janík, Dominik Marek, Petr Masopust, Tomáš Pražák.