Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 06 V nevídané přestřelce (padlo 33 branek) si Krajánci vystříleli s šumperským Thunders postup do druhé ligy!!

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 06 V nevídané přestřelce (padlo 33 branek) si Krajánci vystříleli s šumperským Thunders postup do druhé ligy!!

Vytvořeno:21. 5. 2018, 11:24   (upraveno 21. 5. 2018, 11:29)
Anotace:Útočná síla šumperského Thunders už je známá a také to mladíci dokázali i v utkání s Krajánky. Od prvních minut se strhla přestřelka, ale nakonec byli Krajánci mnohem úspěšnější, a to díky potenci Zdeňka Pekárka a Josefa Crhy (oba po pěti gólech), čtyřgólových Vladimíra Dohy a Michaela Reslera a hattricku dosáhl i Miroslav Resler!

Krajánci Ústí nad Orlicí - Thunders Šumperk 23:10 (5:2, 6:4, 9:2, 3:2)

V 5. minutě se jako první prosadili Krajánci, když po kombinaci Miroslava a Michaela Reslerových skóroval Zdeněk Pekárek - 1:0. V té samé minutě ale Thunders vyrovnal, když po asistenci Antonína Bartoše prostřeli Lukáše Vavřinu Pavel Prokopec - 1:1. Obrat dokonal v následující minutě Martin Chytil po spolupráci s Jakubem Šváchou - 1:2. To ale Krajánky zdravě nabudilo a v 7. minutě srovnal stav po akci Vladimíra Dohy Josef Crha - 2:2. Obrat dokonal po přihrávkách Michaela Reslera a Vladimíra Dohy Lubomír Nespěšný - 3:2. V 10. minutě po rychlém brejku Michaela Reslera zvýšil Vladimír Doha na 4:2 a v 11. minutě zakončil úvodní čtvrtinu Josef Crha po přihrávce Vladimíra Dohy na 5:2. Ještě větší kanonáda se strhla ve druhé čtvrtině. Nejprve hned v úvodních sekundách zužitkoval kombinaci Přemysla Rubeše a Lubomíra Nespěšného opět Josef Crha a dokončil tak svůj hattrick v utkání - 6:2. Ani ne za minutu ale snížil Filip Kužílek po spolupráci s Pavlem Prokopcem na 6:3. V 17. minutě se prosadil Zdeněk Pekárek po akci Miroslava Reslera na 7:3 a samostatnou akci pak zakončil brankou v 18. minutě Lubomír Nespěšný na 8:3. Ve 20. minutě snižoval pro změnu Martin Chytil po akci Filipa Kužílka - 8:4. Za pár sekund se ale prosadil Vladimír Doha a zvýšil na 9:4. Ve 22. minutě předvedl Thunders pěknou kombinaci a po asistenci Antonína Bartoše skóroval do odkryté branky Filip Kužílek - 9:5. Ihned po rozehrání zužitkoval nahrávku Michaela Reslera Miroslav Resler a zakulatil stav na 10:5. Ve 24. minutě předvedli mladíci ze Šumperka další kombinaci Antonínem Bartošem a Pavlem Prokopcem a Filip Kužílek dokončil svůj hattrick - 10:6. Několik sekund před koncem druhé části ještě stačil odpovědět Miroslav Resler po akci Zdeňka Pekárka na 11:6. Ve třetí části pak padlo nejvíce branek. Ve 26. minutě vybojoval puk Michael Resler a zvýšil na 12:6. Ve 27. minutě pak připravil příležitost pro Zdeňka Pekárka a ni ten nezaváhal a dokončil tak svůj hattrick - 13:6. Ve 28. minutě snížil Pavel Prokopec po akci Filipa Kužílka na 13:7. Ve 29. minutě uvolnil Josef Crha Vladimíra Dohu a ten skóroval na 14:7 a dokončil tak svůj hattrick v utkání. Ve 32. minutě se Zdeněk Pekárek prosadil individuálně a bylo to 15:7. Ani ne za minutu dokončil hattrick také Josef Crha po asistenci Přemysla Rubeše - 16:7. Ani ne za minutu pak Josef Crha zachytil přihrávku soupeře a zvýšil už na 17:7. Ve 34. minutě se individuálně prosadil Michael Resler na 18:7. Ve 35. minutě po přihrávce  Pavla Prokopce odpověděl Filip Kužílek na 18:8. Ve 36. minutě dokončil hattrick Michael Resler na 19:8 a pár sekund před koncem čtvrtiny ještě Michael Resler zužitkoval přihrávku Zdeňka Pekárka a zakulatil stav na 20:8. Naopak nejméně branek padlo v posledním dějství. Ve 38. minutě udeřil Thunders a po přihrávce Pavla Prokopce snížil Filip Kužílek na 20:9. O minutu později pak dokončil svůj hattrick v utkání Martin Chytil - 20:10. Závěr už byl v režii Krajánků. Ve 40. minutě přidal branku Vladimír Doha na 21:10, následně skóroval po samostatné akci Miroslav Resler a dokončil tak svůj hattrick na 22:10 a poslední slovo měl Zdeněk Pekárek po akci Michaela Reslera, který skóroval na konečných 23:10.

Fakta - branky: Josef Crha 5, Zdeněk Pekárek 5, Vladimír Doha 4, Michael Resler 4, Miroslav Resler 3, Lubomír Nespěšný 2 - Filip Kužílek 5, Martin Chytil 3, Pavel Prokopec 2. Asistence: Michael Resler 6, Vladimír Doha 3, Zdeněk Pekárek 2, Miroslav Resler 2, Přemysl Rubeš 2, Josef Crha, Lubomír Nespěšný - Pavel Prokopec 4, Antonín Bartoš 3, Filip Kužílek 2, Jakub Švácha. Vyloučení: 2:0, bez využití. Rozhodčí: Patrik Konečný. Sestava - Krajánci Ústí nad Orlicí: Lukáš Vavřina - Josef Crha, Vladimír Doha (2), Jiří Špryňar, Lubomír Nespěšný, Zdeněk Pekárek, Michael Resler, Miroslav Resler (2), Přemysl Rubeš. Sestava - Thunders Šumperk: Jaromír Dvouletý - František Dvouletý, Pavel Prokopec, Michal Dohnal, Antonín Bartoš, Martin Chytil, Jakub Švácha, Petr Dvouletý, Filip Kužílek.