Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 08 Heat-Tech konečně padl, Krajánkům patřila první a poslední část a celkově popáté zvítězili

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 08 Heat-Tech konečně padl, Krajánkům patřila první a poslední část a celkově popáté zvítězili

Možné akce:
profilové foto Michael Resler
Michael Resler

08 Heat-Tech konečně padl, Krajánkům patřila první a poslední část a celkově popáté zvítězili

Vytvořeno:6. 6. 2017, 13:29
Autor:Michael Resler
Možnosti
Anotace:Na lanškrounský Heat-Tech si Krajánci ještě letos nepřišli, ovšem tentokrát se Krajánkům povedl úvod a vedli 3:0. Jak rychle náskok získali, tak rychle o něj ve druhé části přišli a pak dokonce třikrát prohrávali, a to až do 40. minuty, kdy se začalo dařit výsledek obracet a výhra se nakonec i dostavila.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Heat-Tech Lanškroun 8:6 (3:0, 0:3, 1:2, 4:1)

Už na začátku 4. minuty uvolnil Jan Peška Filipa Luňáka a ten poprvé překonal Michala Šparlinka v brance Heat-Techu - 1:0. V 7. minutě pak po asistenci Oldřicha Čevory zvýšil Jan Peška na 2:0. Ve 12. minutě pečetil výborný výkon Krajánků v první části Marek Šťastný po spolupráci s Petrem Moravcem - 3:0. Hned v úvodu druhé části ale Krajánci inkasovali. Po jednačtyřiceti sekundách hry se prosadil rychlík Erich Borovička a po jeho přihrávce snížil David Babák na 1:3. Za dalších dvaapadesát sekund zužitkoval chybnou nahrávku Krajánků Erich Borovička a bylo to 2:3. V 16. minutě pak po spolupráci s Petrem Míkem st. dokonce Jan Boruch vyrovnal na 3:3. Ani úvod třetí části Krajánkům zrovna moc nevyšel. Ve 31. minutě uvolnil opět Petr Mík st. Filipa Večeře a ten dokonal střelou po zemi obrat - 3:4. Za dalších 46 sekund ale po přihrávce Miroslava Reslera srovnal stav Oldřich Čevora - 4:4. Na začátku 36. minuty ale Heat-Tech opět vedl. Filip Večeř nahrál na Petra Míka st. a i jeho střela skončila za zády Jana Macáka - 4:5. Přesně za tři minuty bylo ještě hůře. Jan Boruch našel u červené čáry nahrávkou Radka Nováka a jeho střela skončila merzi betony Jana Macáka v brance - 4:6. Krajánci udělali změny v sestavě a pokusili se o nemožné. Na začátku 40. minuty nejprve po přihrávce Marka Šťastného snížil Oldřich Čevora na 5:6, aby za dalších 23 sekund po přihrávce Filipa Luňáka Jan Krejza vyrovnal na 6:6. Ve 41. minutě pak vybojoval puk Jan Peška a po jeho přihrávce šel sám na brankáře Michael Resler a poslal Krajánky do vedení střelou k tyči na 7:6. Lanškrounský celek se ale s prohrou nechtěl smířit a zle zatápěl ústeckému celku, ale brankář Macák se už nenechal překvapit. V závěru si dokonce i zranil koleno, ale se zepezapřením zápas dochytal. Ve 47. minutě poslal do brejku Michael Resler Jana Pešku a po jeho přihrávce pečetil výhru Krajánků Jan Krejza na konečných 8:6.

Fakta - branky: Oldřich Čevora 2, Jan Krejza 2, Filip Luňák, Jan Peška, Marek Šťastný, Michael Resler - David Babák, Erich Borovička, Jan Boruch, Filip Večeř, Petr Mík st., Radek Novák. Asistence: Jan Krejza 2, Miroslav Resler, Marek Šťastný, Oldřich Čevora, Petr Moravec, Jan Krejza, Filip Luňák - Petr Mík st. 2, Filip Večeř, Jan Boruch, Erich Borovička. Vyloučení: 4:1, bez využití. Rozhodčí: Radek Morkes. Sestava - Krajánci Ústí nad Orlicí: Jan Macák - Miroslav Resler (1,5), Marek Šťastný, Oldřich Čevora, Petr Moravec, Jan Krejza, Filip Luňák (1,5), Michael Resler (3), Jan Peška. Sestava - Heat-Tech Lanškroun: Michal Šparlinek - Jan Juřina, Petr Mík st. (1,5), David Babák, Filip Večeř, Jan Boruch, Radek Novák, Matěj Vičar, Erich Borovička.

Komentáře k tomuto článku

Přidat komentář: