Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 09 Choceňská Adba nasázela Krajánkům patnáctku

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 09 Choceňská Adba nasázela Krajánkům patnáctku

09 Choceňská Adba nasázela Krajánkům patnáctku

Vytvořeno:20. 6. 2011, 22:50   (upraveno 23. 4. 2012, 7:45)
Anotace:Favorizovaná Choceň chtěla Krajánkům oplatit prohru z prvního kola, a to se jí podařilo i s úroky stejně jako v minulém utkání Litomyšli- Jiří Půhoný dosáhl dokonce desti bodů, když 4 góly dal a na šest nahrál!!

Krajánci Ústí nad Orlicí - Adba Slavoj Choceň 5:15 (1:1, 0:4, 1:3, 3:7)

Oba celky začaly opatrně, ale z úvodní branky se radovala Choceň na začátku 5. minuty. To uvolnil Jiří Půhoný Aleše Vícha a ten prostřelil Karla Nečase - 0:1. Krajánci se ale snažili, v první čtvrtině dobře bruslili a vytvořili si i několik šancí. Dočkali se ale až v 10. minutě, kdy po asistenci Pavla Pokorného vyrovnal Luboš Nespěšný na 1:1. Přišla ale druhá část a pro Krajánky doslova pohroma. Na začátku 18. minuty vrátil Chocni vedení Jan Krejza po akci Jiřího Půhoného - 1:2. Za dalších osmnáct sekund po přihrávce Jaromíra Vícha zvýšil Jiří Půhoný na 1:3. Ve 20. minutě si to oba vyměnili a po přihrávce Jiřího Půhoného zvýšil Jaromír Vích na 1:4. Jiří Půhoný byl doslova u všeho. Ve 24. minutě (šest sekund před klaksonem) zase nahrával Jaromír Vích a Jiří Půhoný zvýšil na 1:5. Ve 28. minutě pak Jiří Půhoný dovršil po asistenci Jana Krejzy svůj hattrick na 1:6. Na konci 30. minuty se dočkali i zakřiknutí Krajánci. Po množství neproměněných šancí po asistenci Tomáše Lesáka snížil Luboš Nespěšný na 2:6. Radost ústeckého celku  ale netrvala dlouho. Ve 33. minutě zaúřadoval opět Jiří Půhoný a po jeho asistenci zvýšil Filip Luňák na 2:7. Za dalších 33 sekund po akci Jana Chudého zakončil třetí část Aleš Vích na 2:8. Doslova přestřelka se strhla v posledním dějství. Na začátku 39. minuty se nejprve prosadil Aleš Vích a Jan Krejza zvýšil na 2:9. Za dalších 43 sekund ale Aleš Vích chyboval, puk mu sebral Pavel Musil a Michael Resler po zemi snížil na 3:9.  Radost Krajánků ale trvala pouhých 14 sekund. Po rychlé akci Filipa Luňáka napravil svou chybu dokončeným hattrickem Aleš Vích - 3:10. Ve 42. minutě se prosadil opět Jiří Půhoný a jeho přesnou přihrávku proměnil v další branku také dokončeným hattrickem Jan Krejza - 3:11. Za necelou minutu se prosadil individuálně opět Jan Krejza a upravil na 3:12.  Za dalších 43 sekund přihrával Jan Chudý a Aleš Vích zvýšil na 3:13. Ve 45. minutě pak vypracoval další branku Chocně Jan Krejza a Jiří Půhoný upravil na 3:14. Ve 46. minutě vyhrál Pavel Muisl vhazování, Michael Resler posunul puk na Lukáše Musila a jeho střela po zemi skončila za zády Michala Jeřábka - 4:14. Na začátku 47. minuty znovu asistoval u branky Jiří Půhoný a Filip Luňák skóroval na 4:15. Poslední slovo měli ale Krajánci. Po nádherné akci Josefa Crhy doklepl puk za záda choceňského brankáře Tomáš Lesák - 5:15. Fakta - branky: Lubomír Nespěšný 2, Michael Resler, Lukáš Musil, Tomáš Lesák - Jan Krejza 4, Aleš Vích 4, Jiří Půhoný 4, Filip Luňák 2, Jaromír Vích. Asistence: Pavel Pokorný, Tomáš Lesák, Pavel Musil, Michael Resler, Josef Crha - Jiří Půhoný 6, Jan Krejza 2, Jaromír Vích 2, Jan Chudý 2, Aleš Vích, Filip Luňák. Rozhodčí: Jiří Černý (Lanškroun). Vyloučení: 2:0. Sestava - Krajánci Ústí n/O: Karel Nečas - Tomáš Lesák - Pavel Pokorný, Luboš Nespěšný - Josef Crha, Karel Horák - Lukáš Musil, Pavel Musil - Michael Resler. Sestava - Adba Slavoj Choceň: Michal Jeřábek - Jan Krejza, Radek Martínek, Aleš Vích, Filip Luňák, Jaromír Vích, Jan Chudý, Jiří Půhoný.