Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 09 Vyrovnanou přestřelku s Proplastem rozhodly fatální chyby...

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 09 Vyrovnanou přestřelku s Proplastem rozhodly fatální chyby...

09 Vyrovnanou přestřelku s Proplastem rozhodly fatální chyby...

Vytvořeno:9. 11. 2015, 9:57
Anotace:Do obhájce loňského prvenství Proplastu se Krajánci pustili se vší vervou a na začátku 8. minuty vedli už 3:0. Do poločasu ale Proplast otočil ve svůj prospěch. Do 31. minuty byl stav vyrovnaný, ale pak dvakrát obránci fatálně chybovali a o výsledku bylo rozhodnuto.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Proplast Ústí nad Orlicí 7:9 (4:5, 3:4)

Už ve 4. minutě uvolnil v útočné třetině Oldřich Čevora najetého Jana Drozda aten otevřel skóre utkání - 1:0. To Krajánky povzbudilo a na začátku 8. minuty po dlouhém pasu Lubomíra Nespěšného zajel za obránce Lukáš Heřmanský a propálil Martina Preislera v brance a zvýšil na 2:0. Za dalších 13 sekund si Krajánci opět vytvořili tlak a Pavel Musil dorážel na brankové čáře střelu Michala Bohatého - 3:0. Za dalších 48 sekund ale chyboval ve vlastním pásmu Jan Drozd, jeho přihrávku zachytil Jiří Trnka a po jeho nahrávce před branku snížili Miroslav Váně st. na 3:1. V 10. minutě ale hráli Krajánci přesilovku, ve které našel před brankou Michael Resler Oldřicha Čevoru, který odpověděl na 4:1. Ve 12. minutě se ale po rychlém brejku Tomáše Zavřela prosadil Filip Večeř a snížil na 4:2. To Proplast vyloženě nakoplo a za dalších 31 sekund si to oba aktéři vyměnili a po přihrávce Filipa Večeře Tomáš Zavřel snížil na 4:3. Ve 20. minutě pak Tomáš Lesák doslova namazal na modrou Petru Šedovi a ten pohodlně vyrovnal na 4:4. Za dalších 11 sekund to po rozehraném buli dopadlo téměř stejně. Puk zachytili Tomáš Zavřel a po jeho asistenci opět Petr Šeda poslal Proplast do vedení - 4:5.  Ve 25. minutě ale Miroslav Resler uvolnil Oldřicha Čevoru, který pohotově srovnal stav na 5:5. Za dalších 18 sekund se ale prosadil rychlý Petr Šeda a z jeho asistence Tomáš Zavřel vrátil Proplastu vedení - 5:6. Ve 31. minutě hráli Krajánci přesilovku a po asistenci Miroslava Reslera propálil dělovku brankáře Preislera Lukáš Heřmanský - 6:6. Krájánci ale byli po vhazování opět nepozorní a po rychlé akci Filipa Večeře vrátil Tomáš Zavřel Proplastu opět vedení a dokončil tak tím svůj hattrick - 6:7. Další vhazování po obdržené brance dopadlo úplně stejně. Proplast se zmocnil puku po dalších osmi sekundách a po nahrávce Petra Šedy zvýšil Tomáš Zavřel na 6:8. Na začátku 36. minuty zavezl puk do třetiny Proplastu Jan Drozd a po jeho zpětné přihrávce se trefil Tomáš Rozlílek a snížil na 7:8. Krajánci se snažili o vyrovnání, ale 25 sekund před koncem pečetil výhru Proplastu po asistenci Jana Svatoše Jiří Trnka - 7:9.

Fakta - branky: Oldřich Čevora 2, Lukáš Heřmanský 2, Jan Drozd, Pavel Musil, Tomáš Rozlílek - Tomáš Zavřel 4, Petr Šeda 2, Miroslav Váně st., Jiří Trnka, Filip Večeř. Asistence: Miroslav Resler 2, Michael Resler, Michal Bohatý, Jan Drozd, Lubomír Nespěšný, Oldřich Čevora - Petr Šeda 2, Filip Večeř 2, Tomáš Zavřel 2, Jan Svatoš, Jiří Trnka. Vyloučení: 4:5, využití: 2:0. Rozhodčí: Radek Morkes, Radim Matoušek. Sestava - Krajánci Ústí nad Orlicí: Milan Beneš - Lubomír Nespěšný, Tomáš Lesák, Michal Bohatý, Pavel Musil, Lukáš Heřmanský, Jan Drozd, Miroslav Resler (2), Tomáš Rozlílek (2), Michael Resler (4), Oldřich Čevora. Sestava - Proplast Ústí nad Orlicí: Martin Preisler, Tomáš Opařil, Jan Janoušek, Miroslav Váně st. (2), Jiří Trnka, František Kašpar, Tomáš Vavřina (4), Jan Svatoš (4), Filip Večeř, Tomáš Zavřel, Petr Šeda