Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 10 Flyers sehrálo výborný zápas a dařilo se všem jeho hráčům a Krajánci museli odejít z boje se skloněnými hlavami, následná kontumace vše změnila

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 10 Flyers sehrálo výborný zápas a dařilo se všem jeho hráčům a Krajánci museli odejít z boje se skloněnými hlavami, následná kontumace vše změnila

Vytvořeno:19. 6. 2020, 10:07   (upraveno 19. 6. 2020, 10:40)
Anotace:Krajánci měli zvýšit své šance na postup do finálové skupiny s předposledním celkem Flyers. Ale od prvních minut se ústeckému celku vůbec nic nedařilo. Flyres na druhé straně předváděl velmi pohledný in-line hokej a sázel jednoduše jednu branku za druhou a nakonec zaslouženě vysoko zvítězil. Bohužel proti pravidlům použil nepovoleného hráče jako hosta, a to Štěpána Švece, a tak následovala kontumace utkání.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Flyers Česká Třebová 10:19 (2:8, 2:3, 1:6, 5:2) kontumováno na 5:0

Krajánci měli výborný vstup do zápasu a už v první vážené akci v 1. minutě po přihrávce Vladimíra Dohy otevřel skóre utkání Jiří Drobný st. - 1:0. Pak ale následovala likvidace ústeckého týmu. Ještě stále v první minutě po přihrávce Štěpáne Švece vyrovnal Václav Pachl na 1:1 a v následující minutě po kombinaci Václava Pachla a Vojtěcha Švuba otočil stav Petr Šána - 1:2. O minutu později Petr Šána přihrával a Vojtěch Švub zvyšoval na 1:3. Za další minutu se prosadil Radek Morkes a po jeho asistenci zvýšil Štěpán Švec na 1:4 a brankostroj Flyers neustával. Po akci Tomáše Kopečného se opět trefil Štěpán Švec na 1:5. Následně připravil Tomáš Kopečný příležitost pro Libora Teplého, který skóroval na 1:6. Po chvilce si to oba zopakovali a opět po akci Tomáše Kopečného skóroval Libor Teplý - 1:7. V 9. minutě pak po přihrávce Václava Pachla skóroval Vojtěch Švub - 1:8. Hrozivé skóre pak trošinku vylepšil v poslední minutě Stanislav Husák ml. po akci Michala Šima - 2:8. Ve druhé čtvrtině si už Krajánci dávali větší pozor na smrtící útoky Flyers. Vytvářeli si jednu šanci za druhou a kupodivu jindy průstřelný Michal Šparlinek měl svůj den a lapal jednu střelu za druhou. Až v 18. minutě se prosadil Stanislav Husák ml. a Michal Šimo snížil na 3:8. Flyers ale vzápětí odpovědělo v přesilovce gólem Radka Morkese na 3:9. Pak ale za to vzal Vladimír Doha a po samostatné akci snížil na 4:9. Flyers ale opět odpovědělo a po akci Vojtěcha Švuba mířil přesně Radek Morkesd - 4:10. Druhou část pak uzavřel dokončeným hattrickem Štěpán Švec po přihrávce Václava Pachla v početní výhodě - 4:11. Snaha Krajánků pak byla definitivně zlomena ve třetí části. Nejdříve Petr Sána zvýšil na 4:12, po něm po akci Štěpána Švece Libor Teplý na 4:13. Následně dokončil svůj hattrick Radek Morkes na 4:14 a také Libor Teplý po akci Tomáše Kopečného - 4:15. Následně po pěkné kombinaci Štěpána Švece a Vojtěcha Švuba skóroval Petr Šána a také dokončil svůj hattrick - 4:16. Krajánci pak využili jednu z mála přesilovek, když se po přihrávce Michala Šima trefil Michael Resler - 5:16. Hrozivou třetí část pak uzařel po akci Štěpána Švece Václav Pachl - 5:17. Jak se má hrát in-line hokej si Krajánci uvědomili až v posledním dějstí, ale to už bylo pozdě na nějaké zázraky. Hned v úvodu se prosadil Michal Šimo a akci zakončil Vladimír Doha - 6:17. Následně Vladimír Doha dokončil svůj hattrick na 7:17. Za další minutu po asistenci Stanislava Husáka ml. skóroval Stanislav Husák st. na 8:17. Začalo to vypadat lépe, ale Flyers Krajánky opět zchladilo a po přihrávce Vojtěcha Švuba odpověděl Petr Šána na 8:18. Krajánci to ještě zkusili a po spolupráci s Michaelm Šimem skóroval Stanislav Husák ml. na 9:18 a po chvíli si to oba zopakovali a opět po akci Michala Šima dokončil svůj hattrick Stanislav Husák ml. - 10:18. Poslední slovo měl ale malý, ale šikovný Vojtěch Švub, který v poslední minutě dokončil svůj hattrick - 10:19.

Fakta - branky: Vladimír Doha 3, Stanislav Husák ml. 3, Michael Resler, Jiří Drobný st., Stanislav Husák st., Michal Šimo - Petr Šána 4, Libor Teplý 4, Vojtěch Švub 3, Radek Morkes 3, Štěpán Švec 3, Václav Pachl 2. Asistence: Michal Šimo 5, Stanislav Husák ml. 2, Vladimír Doha - Štěpán Švec 4, Vojtěch Švub 4, Tomáš Kopečný 4, Václav Pachl 2, Radek Morkes 2, Petr Šána. Vyloučení: 3:5, využití: 1:2, Rozhodčí: Jiří Černý. Sestava - Krajánci Ústí nad Orlicí: Lukáš Vavřina - Stanislav Husák st. (2), Jiří Drobný, Stanislav Husák ml. (2), Michal Šimo, Miroslav Resler, Michael Resler (2), Vladimír Doha, Karel Mifek. Sestava - Flyers Česká Třebová: Michal Šparlinek - Václav Pachl, Libor Paclík, Vojtěch Švub (4), Petr Šána (4), Radek Morkes, Tomáš Kopečný, Libor Teplý (2), Štěpán Švec.