Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 10 Hello Kitty doslova rozstřílelo nemohoucí Krajánky šestnácti zásahy

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 10 Hello Kitty doslova rozstřílelo nemohoucí Krajánky šestnácti zásahy

10 Hello Kitty doslova rozstřílelo nemohoucí Krajánky šestnácti zásahy

Vytvořeno:4. 6. 2018, 16:49
Anotace:Opět bez šesti hráčů základní sestavy a s několika hosty v sestavě nemohli mít Krajánci proti nabité sestavě vůbec žádnou šanci. Letohradský tým to vycítil a sázel jednu branku za druhou. Ústecký tým nedokázal čelit kombinacím soupeře a zaslouženě vysoko odešel bohužel poražen....

Krajánci Ústí nad Orlicí - Hello Kitty Letohrad 5:16 (1:6, 0:4, 2:3, 2:3)

Hello Kitty mělo drtivý nástup do utkání. Už v 1. minutě uvolnil Tomáš Diblík Filipa Večeře a ten poprvé překonal Lukáše Vavřinu - 0:1. V 6. minutě pak po kombinaci Tomáše Diblíka a Davida Babáka zakončoval akci pohotově Miroslav Váně - 0:2. V 8. minutě po akci Josefa Kuběnky zvýšil Erik Borovička na 0:3. Stejný hráč přidal branku i o minutu později na 0:4. Až v 10. minutě se prosadil Filip Krystl a po jeho přihrávce snížil Zdeněk Pekárek na 1:4. Ani ne za minutu ale odpověděl po přihrávce Filipa Večeře Miroslav Váně na 1:5. V poslední minutě první části pak zakončil kombinaci Miroslava Váněho a Davida Babáka Tomáš Diblík - 1:6. Totální nemohoucnost Krajánků pokračovala i ve druhé části, když si sice vypracovali i vyložené šance, ale brankář Václav Kubín byl nepřekonatelný. Naopak v 15. minutě musel Lukáš Vavřina kapitulovat po střele Miroslava Váněho, který po přihrávce Davida Babáka dokončil svůj hattrick na 1:7. V 19. minutě rozebrali obranu Krajánků Miroslav Váně a Tomáš Diblík a David Babák zvýšil na 1:8. Ve 22. minutě mířil po asistenci Davida Babáka opět přesně Miroslav Váně - 1:9. V poslední minutě druhé části pak zaokrouhlil stav na 1:10 dokončeným hattrickem Erik Borovička po přihrávce Josefa Kuběnky. Od druhé poloviny Krajánci trochu zlepšili obrannou hru. Nejprve ale po kombinaci Tomáše Diblíka a Davida Babáka inkasovali z hole Miroslava Váněho na 1:11. Ve 31. minutě ale po akci Filipa Krystla snížil Zdeněk Pekárek na 2:11. Ve 33. minutě po samostané akci přidal třetí gól Krajánků Filip Krystl - 3:11. Ve 35. minutě odpověděl Josef Kuběnka po přihrávce Erika Borovičky na 3:12 a třetí část uzavřel ve 36. minutě Tomáš Diblík po spolupráci s Davidem Babákem a Filipem Večeřem - 3:13. Ve 38. minutě se individuálně prosadil Vladimír Doha a střelou po zemi mezi betony Václava Kubína snížil na 4:13. Ani ne za minutu se prosadil po přihrávce Stanislava Kraitla Jiří Lunka a snížil na 5:13. Závěr ale patřil Hello Kitty. Ve 40. minutě se trefil Erika Borovička po spolupráci s Karlem Malečkem - 5:14. O čtyři minuty později to byl opět Erika Borovička, který zvýšil na 5:15. Ve 47. minutě ještě dokončil hattrick Tomáš Diblík po přihrávce Miroslava Váněho a upravil stav na konečných 5:16.

Fakta - branky: Zdeněk Pekárek 2, Vladimír Doha, Jiří Lunka, Filip Krystl - Miroslav Váně 5, Erik Borovička 5, Tomáš Diblík 3, Josef Kuběnka, Filip Večeř, David Babák. Asistence:  Filip Krystl 2, Stanislav Kraitl - David Babák 6, Tomáš Diblík 4, Miroslav Váně 3, Josef Kuběnka 2, Filip Večeř 2, Karel Maleček, Erik Borovička. Vyloučení: 2:4, bez využití. Rozhodčí: Patrik Konečný. Sestava - Krajánci Ústí nad Orlicí: Lukáš Vavřina - Vladimír Doha (2), Tomáš Lesák, Michael Resler, Zdeněk Pekárek, Stanislav Kraitl, Přemysl Rubeš, Filip Krystl (2), Jiří Lunka. Sestava - Hello Kitty Letohrad: Václav Kubín - Josef Kuběnka, Filip Večeř, Karel Maleček, Miroslav Váně, Zbyněk Škorpil, Erik Borovička, David Babák, Tomáš Diblík.