Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 10 Krajánci potvrdili postup do 1. ligy vysokou výhrou s celkem Trolejářů

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 10 Krajánci potvrdili postup do 1. ligy vysokou výhrou s celkem Trolejářů

10 Krajánci potvrdili postup do 1. ligy vysokou výhrou s celkem Trolejářů

Vytvořeno:24. 11. 2012, 0:03   (upraveno 11. 4. 2013, 15:41)
Anotace:V doplňkovém utkání hráli Krajánci s druhým celkem tabulky, a to s celkem českotřebovských Trolejářů. Po rozpačitém začátku se nakonec zrodila druhá nejvyšší výhra Krajánků, kteří tak potvrdili postup do 1. ligy...

Krajánci Ústí nad Orlicí - Trolejáři Česká Třebová 15:2 (5:1, 10:1)

Už ve 38. sekundě uvolnil Pavel Musil Dušana Schlögla, který objel zezadu branku a otevřel skóre zápasu - 1:0. V 5. minutě ale po ojedinělém brejku Trolejářů vyrovnal po asistenci  Tomáše Doubravy Lukáš Kašpar - 1:1. O necelou minutu později po přihrávce Pavla Musila vrátil Krajánkům vedení Michal Schlögl - 2:1. V 9. minutě se prosadil Tomáš Rozlílek a Josef Crha zvýšil na 3:1. Ve 12. minutě se změnil Josef Crha v nahrávače a Karel Mifek přidal branku na 4:1. Úvodní polovinu pak zakončil po akci Luboše Nespěšného Josef Crha - 5:1. Druhé dějství zahájil po asistenci Josefa Crhy Michal Bohatý - 6:1. Ve 24. minutě po přihrávce Michala Schlögla zvýšil střelou po zemi Michael Resler už na 7:1. Ve 27. minutě po asistenci Dušana Schlögla přidal gól Michal Bohatý na 8:1. Za dalších 46 sekund přihrával Michal Bohatý a zakončoval Josef Crha na 9:1 a dokončil tak svůj hattrick. Ve 28. minutě uvolnil Dušan Schlögl Michala Schlögla a ani ten nezaváhal - 10:1. Na 11:1 pak upravoval stav po přihrávce Josefa Crhy Lubomír Nespěšný. Za dalších 41 sekund si najel na přihrávku Michaela Reslera Lukáš Heřmanský a zvýšil už na 12:1. Na začátku 32. minuty  po další asistenci Michaela Reslera zvyšoval Pavel Musil už na 13:1. Ve 36. minutě si to oba zopakovali a po další přihrávce Michaela Reslera to byl opět Pavel Musil, který upravil na 14:1. Ve 38. minutě se dostali ke slovu i Trolejáři a po přihrávce Tomáše Kaliny snížil Ladislav hruška na 14:2. Poslední slovo měl Michael Resler, který zpoza branky upravil stav na konečných 15:2.

Fakta - branky: Josef Crha 3, Pavel Musil 2, Michal Schlögl 2, Michal Bohatý 2, Michael Resler 2, Dušan Schlögl, Karel Mifek, Lubomír Nespěšný, Lukáš Heřmanský - Lukáš Kašpar, Ladislav Hruška. Asistence: Josef Crha 3, Michael Resler 3, Dušan Schlögl 2, Pavel Musil 2, Michal Schlögl, Tomáš Rozlílek, Lubomír Nespěšný, Michal Bohatý - Tomáš Doubrava, Tomáš Kalina. Rozhodčí: Filip Maršík, Libor Slavík. Vyloučení: 0:1 (Michal Soukup). Sestava - Krajánci Ústí n/O: Milan Beneš - Michael Resler, Pavel Musil, Michal Schlögl - Lukáš Heřmanský, Dušan Schlögl, Tomáš Rozlílek, Michal Bohatý, Josef Crha, Lubomír Nespěšný, Karel Mifek. Sestava - Trolejáři Česká Třebová: Daniel Broulík - Petr Doubrava, Michal Soukup, Jiří Frajdl, Roman Vancl, Dušan Pojezný, Luděk Přívratský, František Dobroucký, Ladislav Hruška, Ondřej Prejsler, Tomáš Kalina, Tomáš Doubrava, Lukáš Kašpar.