Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 11 Do 32. minuty drželi Krajánci vedení, pak ale čtyřikrát během dvou minut inkasovali

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 11 Do 32. minuty drželi Krajánci vedení, pak ale čtyřikrát během dvou minut inkasovali

Vytvořeno:29. 6. 2011, 22:49   (upraveno 26. 4. 2012, 22:51)
Anotace:Zápasu s Dlouhou Třebovou předcházely problémy se sestavou, když na poslední chvíli odřekli Cikovi, Husák i Ondráček. Až nakonec se podařilo na poslední chvíli sehnat výpomoc z druholigových Kaprů Dlouhoňovice a Flyers Česká Třebová. I přes dobrý úvod ale Krajánci nakonec podlehli Dlouhé Třebové a definitivně pochovali i tu nejmenší naději na stupně vítězů.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Lukas hokej Dlouhá Třebová 3:5 (2:0, 0:1, 0:3, 1:1)

I přes problémy se sestavou začali Krajánci velmi dobře a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Až v 5. minutě uvolnil Tomáš Lesák Michaela Reslera a ten v nájezdu na brankáře Martina Preislera trefil puk přesně k tyči - 1:0. I nadále Krajánci hráli dobře a vytvořili si několik slibných akcí, ale zakončení bylo žalostné. Až v 10. minutě po nádherné kombinaci Lukáše Musila a Tomáše Lesáka zakončoval Michael Resler a Krajánci vedli už 2:0. Dvoubrankové vedení držel ústecký celek až do 18. minuty, kdy po přihrávce Filipa Večeře snížil Libor Šafář na 2:1. V dalším průběhu nastřelil horní tyč Michael Resler, slibné nájezdy na brankáře neproměnil Pavel Musil a brankou neskončily ani dobré střely Davida Hrčky a Marka Keprty. Ve 32. minutě tedy udeřil soupeř. Po rychlé akci Miroslava Váněho vyrovnal Radek Morkes na 2:2. To hráče Dlouhé Třebové nastartovalo a o minutu později po další rychlé akci Miroslava Váněho poslal Dlouhou Třebovou do vedení Libor Šafář - 2:3. Po další minutě zabojoval Libor Šafář a Filip Večeř blafákem překonal jinak výborného Karla Nečase na 2:4. I v posledním dějství Dlouhá Třebová navázala na úspěšnou třetí část a ve 44. minutě po další pěkné akci Miroslava Váněho skóroval Libor Teplý na 2:5. Na začátku 46. minuty ještě svitla Krajánkům vedení když pěknou a rychlou akci Marka Keprty zakončil Karel Steinmetz na 3:5. V závěrečných minutách se sice Krajánci snažili, ale nepomohla ani hra bez brankáře. Prohra tedy znamená, že Krajánci neskončí lépe než čtvrtí. Fakta - branky: Michael Resler 2, Karel Steinmetz - Libor Šafář 2, Radek Morkes, Libor Teplý, Filip Večeř. Asistence: Tomáš Lesák 2, Lukáš Musil, Marek Keprta - Miroslav Váně 3, Libor Šafář, Filip Večeř. Rozhodčí: Jiří Černý (Lanškroun). Vyloučení: 3:3. Sestava - Krajánci: Karel Nečas - Tomáš Lesák, Lukáš Musil, Pavel Musil, Michael Resler, David Hrčka, Karel Steinmetz, Marek Keprta, Ondřej Mistr. Sestava - Lukas hokej: Martin Preisler - Radek Morkes, Libor Teplý, Libor Šafář, Tomáš Vavřina, Miroslav Váně, Libor Paclík, Miroslav Pachl, Filip Večeř.