Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 12 O výhře Krajánků v posledním duelu rozhodla úspěšná čtvrtá část!

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 12 O výhře Krajánků v posledním duelu rozhodla úspěšná čtvrtá část!

12 O výhře Krajánků v posledním duelu rozhodla úspěšná čtvrtá část!

Vytvořeno:30. 6. 2011, 23:02   (upraveno 19. 5. 2022, 14:53)
Anotace:Už jen velmi malá teorie zbyla Krajánkům na třetí místo a tu museli přiživit ještě výhrou nad Čerty Lanškroun. Po dvaadvacetigólové přestřelce se nakonec ústecký celek přece jenom rozloučil výhrou i přes nepřesnosti sudího, jenž byl velmi benevolentní k zákrokům Čertů na Krajánky. Nervy už neudržel Lukáš Cik a musel předčasně do kabin, desítku si musel odsedět Stanislav Husák ml.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Čerti Lanškroun 13:9 (1:3, 4:2, 2:2, 6:2)

Utkání začalo ve vysokém tempu a po několika příležitostech na obou stranách jako první udeřili Čerti. Po přihrávce Jana Nastoupila překonal poprvé Karla Nečase v brance Michal Sedláček ml. - 0:1. Po minutě vybojovali Čerti u branky Krajánků puk a David Langr zvýšil na 0:2. Aby toho nebylo málo, tak v 10. minutě po kombinaci Vladimíra Dohy a Tomáše Fořta přidal třetí gól Jan Nastoupil - 0:3. Ve 12. minutě ale vykřesal naději Josef Crha po nahrávce Michaela Reslera přesnou střelou z dálky pod horní tyč - 1:3. To Krajánky povzbudilo a ve druhé části ve 14. minutě po asistenci Lukáše Cika zamířil přesně mezi tyče Robert Ondráček - 2:3. V 17. minutě pak po spolupráci s Robertem Ondráčkem Jakub Cik vyrovnal na 3:3. Za dalších 36 sekund pak dokonal obrat svým druhým gólem po samostatné akci Jakub Cik - 4:3. Za dalších 32 sekund ale Čerti odpověděli a po rychlé akci se individuálně prosadil Vladimír Doha - 4:4. Ani Krajánci dlouho nečekali s odpovědí. V následující minutě uvolnil Jakub Cik Lukáše Cika a ten vrátil ústeckému celku vedení - 5:4. V poslední minutě druhé části se ale opět prosadili Čerti a po asistenci Tomáše Fořta vyrovnával Jan Nastoupil - 5:5. Třetí dějství načal pěknou střelou po samostatné akci Robert Ondríček a ústecký celek opět vedl - 6:5. Ve 32. minutě pro změnu Robert Ondráček nahrával a Jakub Cik zvýšil dokončeným hattrickem na 7:5. Do konce třetí části ale Lanškroun využil vyloučení Lukáše Cika do konce utkání a následnou desítku Standy Husáka ml. Ústecký celek hrál pouze se šesti hráči a ve 34. minutě inkasoval z hole Jana Nastoupila, který tak dokončil svůj hattrick - 7:6. Unavení Krajánci ale museli pro puk do své sítě ještě jednou a to hned ve 35. minutě, kdy přihrávku Tomáše Fořta proměnil ve vyrovnávací branku opět Jan Nastoupil - 7:7. O všem se mělo tedy rozhodnout ve čtvrté části. Ve 37. minutě pozvedl náladu vdružstvu Krajánků Jakub Cik po přihrávce Pavla Musila a ústecký tým opět vedl - 8:7. V dalších čtyřech minutách ještě Krajánci ustáli hru v šesti hráčích a také přesilovku soupeře a po návratu Standy Husáka na plochu udeřili. Po pěkném vyšachování obrany Čertů si zakombinovali Standa Husák ml. a Jakub Cik a Michael Resler upravil na 9:7. Na konci 44. minuty pak dotočil desítku dokončeným hattrickem Robert Ondráček po asistenci Stanislava Husáka ml. - 10:7. Ve 45. minutě příkladně zabojoval Pavel Musil a Josef Crha se nemýlil a zvýšil na 11:7. Gólovou smršť přinesla poslední minuta zápasu. Ve 48. minutě nejprve po samostané akci David Langr snížil na 11:8, ale za dalších osm sekund poslal do brejku Michael Resler Jakuba Cika a po jeho přihrávce Tomáš Lesák upravil na 12:8. To ale ještě nebylo vše. Za dalších 24 sekund se prosadil Milan Vičar a Vladimír Doha snížil ma 12:9. Deset sekund před koncem šel sám na brankáře Martina Weisse Michael Resler, byl faulován a nařízené trestné střílení sám proměnil a pečetil tak výhru Krajánků na konečných 13:9. Fakta - branky: Jakub Cik 4, Robert Ondráček 3, Josef Crha 2, Michael Resler 2, Tomáš Lesák, Lukáš Cik - Jan Nastoupil 4, David Langr 2, Vladimír Doha 2, Michal Sedláček ml. Asistence: Jakub Cik 3, Michael Resler 2, Stanislav Husák ml. 2, Pavel Musil 2, Robert Ondráček 2, Lukáš Cik - Tomáš Fořt 3, Vladimír Doha, Jan Nastoupil, Milan Vičar. Rozhodčí: Vít Brejša (Lanškroun). Vyloučení: 1:4, navíc Lukáš Cik OK a Stanislav Husák ml. 10 minut. Sestava - Krajánci: Karel Nečas - Stanislav Husák ml. - Robert Ondráček, Jakub Cik - Lukáš Cik, Tomáš Lesák - Josef Crha, Pavel Musil - Michael Resler. Sestava - Čerti: Martin Weiss - Michal Sedláček ml., Jan Boruch, David Langr, Vladimír Doha, Vít Stránský, Roman Havelka, Jan Nastoupil, Radovan Fořt, Tomáš Fořt, Milan Vičar.