Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 13 Eukanuba Krajánky trápila, zápas rozhodl hattrickem Michal Bohatý

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 13 Eukanuba Krajánky trápila, zápas rozhodl hattrickem Michal Bohatý

13 Eukanuba Krajánky trápila, zápas rozhodl hattrickem Michal Bohatý

Vytvořeno:22. 12. 2012, 21:11   (upraveno 23. 12. 2012, 14:45)
Anotace:Krajánky čekal další nepříjemný soupeř, a to českotřebovská Eukanuba, která nastoupila bez svého nejlepšího střelce a hráče Martina Voleského. Krajánci si vytvořili do 10. minuty dvoubrankové vedení, o které ale ve 29. minutě přišli. Utkání rozhodl dvě a půl minuty před koncem dokončeným hattrickem Michal Bohatý a Krajánci tak udrželi letošní neporaženost,

Krajánci Ústí nad Orlicí - Eukanuba hokej Česká Třebová 3:2 (2:0, 1:2)

V 7. minutě přihrál Lukáš Musil Michalu Bohatému a jeho nepříliš prudká střela od modré skončila za zády brankáře Jana Kašpara - 1:0. V 10. minutě přihrával Karel Mifek a opět Michal Bohatý zvýšil na 2:0. Krajánci neustále měli více ze hry, ale neproměňovali ani ty nejvyloženější šance. Až ve druhé části se osmělili i hráči Eukanuby. Ve 22. minutě ujel obraně Radek Palán a střelou mezi nohy Milana Beneše snížil na 2:1. Aby toho nebylo málo, tak ve 29. minutě projel hřištěm Martin Trávníček a jeho umístěná střela skončila opět za zády Milana Beneše - 2:2. Eukanuba pak měla několik příležitosí výsledek zcela zvrátit, ale Milan Beneš už byl proti. Ve 38. minutě poslal do brejku Josef Crha Michaela Reslera, ten přihrál osamocenému Michalu Bohatému, který zkompletoval svůj hattrick - 3:2. Eukanuba ještě zkusila hru bez brankáře, ale Krajánci si výhru ujít nenechali.

Fakta - branky: Michal Bohatý 3 - Raedek Palán, Martin Trávníček. Asistence: Lukáš Musil, Karel Mifek, Michael Resler - Radek Kašpar. Vyloučení: 0:1. Rozhodčí: Petr Kvasnička. Sestava - Krajánci: Milan Beneš - Josef Crha, Dušan Schlögl, Lukáš Musil, Michael Resler, Michal Schlögl, Jaroslav Šeda, Michal Bohatý, Pavel Musil, Karel Mifek. Sestava - Eukanuba: Jan Kašpar - Radek Palán, Petr Voleský, Tomáš Pirkl, Jiří Glac, Libor Voleský, Karel Melichar, Stanislav Ruda, Monika Řepková, Martin Trávníček, Radek Kašpar.