Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 13 Zlepšenou formu Krajánků potvrdil i navrátilec z dovolené Milan Beneš v brance a odnesli to Kohouti

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 13 Zlepšenou formu Krajánků potvrdil i navrátilec z dovolené Milan Beneš v brance a odnesli to Kohouti

Vytvořeno:15. 7. 2012, 23:02   (upraveno 15. 7. 2012, 23:11)
Anotace:V brance opět s Milanem Benešem, který se vrátil čerstvý z dovolené, Krajánci potvrdili zlepšený výkon z minulého zápasu a s přehledem dovedli utkání s českotřebovskými Kohouty do vítězného konce. Tato výhra znamená jisté druhé místo ve druhé lize a o vítězství si to Krajánci rozdají ve čtvrtek s dosud vedoucím žamberským Stilmatem.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Kohouti Česká Třebová 11:2 (4:1, 3:0, 1:1, 3:0)

Krajánci vstoupili do zápasu sebevědomě a už ve 3. minutě po akci Pavla Musila skóroval Petr Šána - 1:0. Za dalších 22 sekund se prosadil individuálně opět Petr Šána a zvýšil už na 2:0. V 5. minutě po akci Jana Pešky přidal další branku Josef Crha - 3:0. V 9. minutě po kombinaci Michala Bohatého a Petra Šány  skóroval Pavel Musil na 4:0. Krajánci ale za dalších 13 sekund chybovali v obraně a Ondřej Mistr snížil na 4:1. To ale ústecký celek nerozhodilo a dál pokračoval v pěkných kombinacích a Kohouti se do šancí dostávali jen ojediněle, ale Milan Beneš v brance měl svůj den a nic za svá záda nepustil. Ve 13. minutě předvedli pěknou kombinaci Jan Peška a Josef Crha a Tomáš Lesák zvýšil na 5:1. Ve 22. minutě Krajánci opět zakombinovali Janem Peškou a Josefem Crhou a opět Tomáš Lesák zvýšil na 6:1. Ve 24. minutě uvolnil Tomáš Lesák Jana Pešku, který zakončil druhou část na 7:1. Druhou polovinu utkání zahájili lépe Kohouti a po individuálním průniku snížil Miroslav Lustyk na 7:2. To ale bylo ze strany Kohoutů pro toto utkání vše. Ve 35. minutě po asistenci Lukáše Musila zakončil akci Pavel Musil na 8:2. Poslední dějství patřilo již jen Krajánkům. Ve 38. minutě po pasu Michaela Reslera zvýšil Jan Peška na 9:2 a ve 42. minutě vyhrál ve své třetině vhazování Michael Resler a po jeho přihrávce se opět prosadil Jan Peška a dokončeným hattrickem zvýšil na 10:2. V poslední minutě po asistenci Michaela Reslera dokončil také svůj hattrick Tomáš Lesák a upravil tak na konečných 11:2.

Branky Krajánci: Jan Peška 3, Tomáš Lesák 3, Pavel Musil 2, Petr Šána 2, Josef Crha.

Asistence Krajánci: Jan Peška 3, Michael Resler 3, Josef Crha 2, Tomáš Lesák, Lukáš Musil, Pavel Musil, Petr Šána, Michal Bohatý.