Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 17 Nepříjemné Rydo padlo až ve druhém poločase

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 17 Nepříjemné Rydo padlo až ve druhém poločase

17 Nepříjemné Rydo padlo až ve druhém poločase

Vytvořeno:14. 1. 2013, 22:46
Anotace:V 7. kole první ligy čekalo na Krajánky poslední Rydo Česká Třebová. Tento celek sice vše prohrál, ovšem ne nikdy vyšším rozdílem. Také Krajánci měli s tímto soupeřem problémy a navíc třetí zápas za čtyři dny byl na některých hráčích také znát. Přesto si s Rydem Krajánci nakonec poradili a zvítězili jednoznačným rozdílem. Ovšem soupeř měl také plno vyložených šancích, ovšem Milan Beneš potvrdil současnou formu a za svá záda pustil pouze jednu branku.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Rydo Česká Třebová 5:1 (1:0, 4:1)

Už v 7. minutě ideálně nahrál Michal Bohatý Tomášovi Rozlílkovi a tenh svou důsledností dopravil puk za zády Jiřího Svěráka v brance Ryda - 1:0. Na dlouhých šestnáct minut se nic nedělo. Oba brankáři se vyznamenávali a první poločas tak skončil hubenou výhrou Krajánků. Na konci 23. minuty si Krajánci vynutili tlak u branky Ryda a střela Josefa Crhy se odrazila šťastně od chráničů Michaela Reslera do branky českotřebovského družstva - 2:0. Gól ale nabudil hráče Ryda a po přihrávce Romana Lédra překonal po rychlém protiútoku Milana Beneše Ladislav Křivohlávek - 2:1. Radost soupeře ale trvala necelé čtyři minuty. Josef Crha našel před brankou Michaela Reslera, jehož nepovedená střela trefila chrániče Pavla Musila a ten pak dopravil puk za záda Jiřího Svěráka - 3:1. Ve 31. minutě po dlouhém pasu Michala Bohatého zakončil samostatný nájezd na branku Ryda blafákem Lukáš Heřmanský - 4:1. Ve 37. minutě po kombinaci Michaela Reslera a Michala Bohatého byl na konci akce opět Lukáš Heřmanský, který upravil stav na konečných 5:1.

Fakta - branky: Lukáš Heřmanský 2, Tomáš Rozlílek, Michael Resler, Pavel Musil - Ladislav Křivohlávek. Asistence: Michal Bohatý 3, Josef Crha, Michael Resler - Roman Lédr. Vyloučení: 1:2. Rozhodčí: Josef Halbrštát, Zdeněk Kříž. Sestava - Krajánci: Milan Beneš - Michal Bohatý, Josef Crha, Lukáš Heřmanský, Pavel Musil, Lubomír Nespěšný, Michael Resler, Tomáš Rozlílek, Dušan Schlögl, Michal Schlögl. Sestava - Rydo: Jiří Svěrák - Radim Řehák, Vlastimil Bílý, Martin Hajsler, Roman Lédr, Zdeněk Řehák, Ladislav Křivohlávek, Jaroslav Kroulík, Miroslav Dlouhý, Emil Fečko, Zdeněk Bílý.