Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 21 První semifinále s Třebovicí rozhodla branka, která nepadla

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 21 První semifinále s Třebovicí rozhodla branka, která nepadla

21 První semifinále s Třebovicí rozhodla branka, která nepadla

Vytvořeno:23. 2. 2014, 21:25   (upraveno 23. 2. 2014, 21:25)
Anotace:Na první semifinále s Třebovicí přicestovali Krajánci s devíti hráči a brankářem. Třebovice byla kompletní, ovšem Krajánci nechtěli dát svou kůži zadarmo. Bohužel utkání ovlivnili rozhodčí, ale to už se v hokeji stává. Právě rozhodují branka vlastně ani nepadla a byl o ní přesvědčený asi jen rozhodčí....

HC Třebovice - Krajánci Ústí nad Orlicí 3:2 (1:1, 2:1)

Hned v úvodu zápasu měli Krajánci výhodu přesilové hry, ale nenaložili s ní moc dobře. Luboš Nespěšný trefil v útočném pásmu nohy Jana Joukla a ten ve vlastním oslabení otevřel skóre utkání - 1:0. Naštěstí po akci Michala Schlögla a pohotové střele Karla Mifka bylo v 5. minutě vyrovnáno na 1:1. V dalším průběhu utkání se činil především Milan Beneš v brance, ale do konce poločasu už branka nepadla. Hned v úvodu druhé části měli Krajánci opět výhodu přesilovky, ale rozehrávku Josefa Matyáše zachytil Martin Chadima a po jeho přihrávce opět Jan Joukl vrátil Třebovici vedení - 2:1. Ve 27. minutě se dostal do brejku Michael Resler, ovšem bekhendem trefil pouze tyč, ale do branky dopravil puk Tomáš Rozlílek a vyrovnal tak na 2:2. Za dalších 16 sekund po asistenci Jiřího Drobného vystřelil z pravé strany Daniel Dvořák a k překvapení všech rozhodčí ukázal, že byl gól - 3:2. Puk ale nemohl nikdo najít, až se nakonec ukázalo, že ho má Milan Beneš v betonu. I nadále ale trval rozhodčí na svém, že puk byl i s betonem v brance a i přes protesty branku uznal. Byl to rozhodují gól utkání, a tak vstupují Krajánci do dvouzápasového vyřazovacího boje s prohrou. V odvetě se bohužel budou muset Krajánci obejít bez vyloučeného Karla Mifka, když obdržel dvakrát deset minut osobní trest za urážky.....

Fakta - branky: Jan Joukl 2, Daniel Dvořák - Karel Mifek, Tomáš Rozlílek. Asistence: Martin Chadima, Jiří Drobný - Michal Schlögl, Michael Resler. Rozhodčí: Josef Halbrštát, Libor Slavík. Vyloučení: 5:3, využití: 0:0, v oslabení: 2:0, navíc Karel Mifek (Krajánci) 10 + 10 minut osobní trest. Sestava - Třebovice: David Kolář - Pavel Drábek, Jiří Drobný, Daniel Dvořák, Petr Havran, Jiří Hozák, Martin Chadima, Ondřej Chadima, Tomáš Jiruf, Jan Joukl, Lubomír Matějka, Tomáš Mikulecký, Jaroslav Mládek, Tomáš Sirový, Jiří Voříšek. Sestava - Krajánci: Milan Beneš - Michal Bohatý, Tomáš Lesák, Josef Matyáš, Karel Mifek, Lukáš Musil, Lubomír Nespěšný, Michael Resler, Tomáš Rozlílek, Michal Schlögl.