Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články LA 02 Lokomotiva přehrála Krajánky v první polovině zápasu, zlepšený výkon v závěru na body nestačil!

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek LA 02 Lokomotiva přehrála Krajánky v první polovině zápasu, zlepšený výkon v závěru na body nestačil!

Možné akce:
profilové foto Michael Resler
Michael Resler

LA 02 Lokomotiva přehrála Krajánky v první polovině zápasu, zlepšený výkon v závěru na body nestačil!

Vytvořeno:3. 5. 2013, 1:05   (upraveno 6. 5. 2013, 22:34)
Autor:Michael Resler
Možnosti
Anotace:Ve druhém utkání již v sedmi lidech Krajánci zaspali úvod utkání a Lokomotiva si vytvořila dostatečný náskok pro druhou polovinu. To se sice Krajánci v sestavě s Lukášem Heřmanským již herně zlepšili, ale na body to už ale nestačilo!

Krajánci Ústí nad Orlicí - Lokomotiva Česká Třebová 8:12 (1:5, 2:4, 2:1, 3:2)

Už ve 3. minutě musel Milan Beneš poprvé pro puk do své sítě, když po kombinaci Ondřeje Kopečného a Miroslava Váněho otevřel skóre utkání Libor Teplý - 0:1. Na začátku 6. minuty pro změnu uvolnil Radek Morkes Miroslava Váněho a ten zvýšil na 0:2. V 7. minutě po přihrávce Michaela Reslera snížil Michal Schlögl na 1:2. Lokomotiva odpověděla hned čtyřikrát. Za necelou minutu po asistenci Radka Morkese zvýšil opět Miroslav Váně na 1:3 a o minutu později přidal gól po samostatné akci Filip Večeř - 1:4. Za dalších 41 sekund po přihrávce  Libora Paclíka zvýšil Martin Morkes na 1:5 a uzavřel tak první čtvrtinu. Ve 14. minutě pak Ondřej Kopečný přidal branku na 1:6. Za dalších 19 sekund po vysoké přihrávce Michaela Reslera trefil ze vzduchu ideálně puk Pavel Musil a snížil na 2:6. V 16. minutě uvolnil Josef Crha Lubomíra Nespěšného a ten upravil stav na 3:6. Lokomotiva ale našla opět drtivou odpověď, a to hned třikrát. Na začátku 18. minuty po akci Radka Morkese zvýšil Libor Teplý na 3:7, v následující minutě po asistenci Miroslava Váněho mířil přesně Ondřej Kopečný na 3:8 a druhou část uzavřel po přihrávce Ondřeje Kopečného dokončeným hattrickem Miroslav Váně - 3:9. Ve 30. minutě prostrčil puk Josef Crha do brejku na Michaela Reslera, ten objel vyjetého brankáře a překonal i v brance obránce a snížil na 4:9. Ve 35. minutě odpověděl po nahrávce Martina Morkese Filip Večeř na kulatých 4:10. Ve 36. minutě ale zakončil třetí čtvrtinu zpoza branky Michael Resler na 5:10. Hned v úvodu čtvrté části vybojoval puk za brankou Lukáš Musil a po jeho přihrávce dokončil hattrick střelou pod horní tyč Michael Resler a snížil na 6:10. Ve 39. minutě se ale individuálně prosadil počtvrté v utkání Miroslav Váně a zvýšil na 6:11. Ve 45. minutě vsítil poslední branku Lokomotivy Libor Paclík na 6:12. Ve 47. minutě po ideální přihrávce Michala Schlögla snížil do odkryté branky Michael Resler svým čtvrtým zásahem na 7:12. Ve 48. minutě pak Lukáš Musil uvolnil Lubomíra Nespěšného a ten upravil stav na konečných 8:12.

Fakta - branky: Michael Resler 4, Lubomír Nespěšný 2, Pavel Musil, Michal Schlögl - Miroslav Váně 4, Libor Teplý 2, Filip Večeř 2, Ondřej kopečný 2, Martin Morkes, Libor Paclík. Asistence: Josef Crha 2, Lukáš Musil 2, Michael Resler 2, Michal Schlögl - Radek Morkes 3, Miroslav Váně 2, Ondřej Kopečný 2, Martin Morkes, Libor Paclík. Rozhodčí: Jiří Černý (Lanškroun). Sestava - Krajánci Ústí n/O: Milan Beneš - Lukáš Musil, Lubomír Nespěšný, Josef Crha - Michael Resler, Pavel Musil, Lukáš Heřmanský, Michal Schlögl. Sestava - Lokomotiva: Martin Preisler - Radek Morkes, Martin Morkes, Libor Teplý, Tomáš Vavřina, Miroslav Váně, Libor Paclík, Filip Večeř, Ondřej Kopečný.

Komentáře k tomuto článku

Přidat komentář: