Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články Přátelsky Svitap (Krajánci) Ústí n/O - IHC Králíky

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek Přátelsky Svitap (Krajánci) Ústí n/O - IHC Králíky

Přátelsky Svitap (Krajánci) Ústí n/O - IHC Králíky

Vytvořeno:26. 4. 2014, 9:50
Anotace:V úvodním přátelském utkání v doplněné sestavě Svitap zvládl utkání se silným celkem Králík.

Svitap (Krajánci) Ústí nad Orlicí - IHC Králíky 10:6.

Hned od první minuty Svitap prohrával, když ujel rychlý Jaroslav Šponar - 0:1. Svitap po několika minutách vyrovnal Tomášem Pachlem na 1:1, V dalším průběhu se stav přeléval až do stavu 5:5. Pak už Svitap svého soupeře začal jasně přehrávat a vytvořil si náskok, který udržel až do konce.

Fakta - branky (nevím, jestli si to správně pamatuji, kdyžtak mě opravte): Miroslav Resler 2, Michael Resler 2, Lukáš Musil 2, Tomáš Pachl, Stanislav Kraitl, Vladislav Doseděl, Tomáš Lesák.

Sestava - Svitap (Krajánci Ústí n/O): Milan Beneš - Tomáš Lesák, Lukáš Musil, Přemysl Rubeš, Vladislav Doseděl, Miroslav Resler, Tomáš Pachl, Michael Resler, Stanislav Kraitl.