Spoluhráči.cz klub TJ Lokomotiva Č.B. - dorost dokumenty a články Loko ČB - FC ZVVZ Milevsko

Luboš Zabilka

Loko ČB - FC ZVVZ Milevsko

Vytvořeno:10. 6. 2008, 10:54
Autor:Luboš Zabilka

Neděle 08.06.2008, 8. kolo – tráva           Loko ČB - FC ZVVZ Milevsko         8:0 (3:0)
Hostující oddíl opředen mládežnickou tradicí šokoval již před utkáním, ke kterému nastoupil pouze v osmi lidech. Utkání se tak opět neslo ve stejném duchu předešlého kola, čímž bylo dobývání přehuštěné obranné poloviny soupeře. Hosté drželi bezbrankový stav celou půlhodinu, až ve 33. minutě se prosadil po Březinově přihrávce do uličky Kapoun. V další minutě se uvolnil na levé straně Březina a zpětná nahrávka našla Rossmanna, který nekompromisně zavěsil pod břevno. V 37. minutě Fošumův trestný kop usměrnil hlavou do sítě osamocený Rossmann. Druhý poločas měli v brankové režii další dva hráči - Fošum a Březina. Fošum se dvakrát blýskl povedenými hlavičkami po centrech Kapouna a Balouna (roh), třetí branku přidal dorážkou z brankové čáry po nepovedeném střeleckém pokusu Taubera. Nejlepší hráč Březina ze zapsal mezi střelce dvakrát povedenými střelami z hranice pokutového území. Smolařem utkání byl Kapoun, který stejně jako v předešlém utkání nastřelil dvakrát tyč. Vítězstvím si hráči s předstihem zajistili páté místo ve finálové části krajského přeboru.
Branky: 33´ Kapoun 1:0, 34´ Rossmann 2:0, 37´ Rossmann 3:0, 56´ Březina 4:0, 59´ Fošum 5:0, 68´ Fošum 6:0, 71´ Březina 7:0, 76´ Fošum 8:0.
Střely na branku 19:0, mimo 5:1, rohy 10:4, fauly 11:10, ofsajdy 6:0, ŽK 2:3 (50´ Kapoun, 78´ Prokeš), rozhodčí T. Chlaň.
Sestava: Štěch /7/ – Radosta /7/, Ohrazda /7/, Hlavinka /7/ (Vokroj /6/), Hruška /6/ (Prokeš) – Valenta /6/ (Baloun /8/), Kapoun /7/, Rossmann /7/ (Tauber /6/), Trnka /7/ – Březina /9/, Fošum /8/.
Hodnocení mužstva: průměrný výkon, nejlepší hráč: Březina.