Spoluhráči.cz klub TJ Lokomotiva Č.B. - dorost dokumenty a články Loko ČB - Protivín 4:0

Sobota 04.10.2008, 9. kolo

Loko ČB – FK Protivín                             4:0 (2:0)

Proti nováčkovi soutěže, který zatím svými výsledky překvapoval, podali hráči opět zodpovědný výkon a od první minuty soupeře zamkli na svou polovnu. Oproti minulému utkání byly tentokrát dostatečně využívány křídelní prostory, nechyběly ani časté pokusy o střelbu, a tak byl dvoubrankový poločasový rozdíl pro soupeře milosrdný. Úvodní branka na sebe nenechala dlouho čekat. V 10. minutě se do odraženého míče opřel na levé straně Švercl a proti povedené křižné střele neměl brankář šanci – 1:0. Do slibných šancí se poté dostali především Tauber a Baloun, koncovka ale byla nedůrazná či nepřesná. Chmela rozezvučel ve své šanci břevno, ve 32. minutě se ale jeho zásluhou již skóre měnilo. Trestný kop z poloviny hřiště brankář vykopl míč pouze ke Chmelovi, který míč vrátil do odkryté branky. Soupeř zahrozil pouze standardními situacemi, v obou v případech byl při hlavičkách na svém místě brankář Vaňas. Rychlé branky v úvodu druhé půle zaznamenal stejně jako v předchozím domácím utkání Fošum. Nejprve přízemní navhrávku Šverclaz levé strany uklidil do sítě na zadní tyči kuriózně patičkou a v 53. minutě byl úspěšný při napadání, přízemní skákavá střela přes obránce zapadla k tyči – 4:0. Poté tempo hry trochu opadlo a hra se i vlivem aktuálního skóre vyrovnala. Soupeř mohl v závěru alespoň korigovat výsledek, po spolupráci s obráncem, který poté odkopl míč míč do bezpečí, vyřešil situaci spolehlivě chytající Vaňas. Na druhé straně neproměnili své příležitosti Samec ani Hauser, a tak se brankový stav z 53. minuty již nezměnil.

Branky: 10´ Švercl 1:0, 32´ Chmela 2:0, 48´ Fošum 3:0, 53´ Fošum 4:0.Střely na branku 11:5, mimo 10:0, rohy 6:9, fauly 18:11, ofsajdy 0:3, ŽK 1:1 (85´ Chmela), rozhodčí Pípal.Sestava: Vaňas /8/ – Brousek /9/ (Pytel), Ohrazda /7/ (Křelina), Bohůnek /8/, Hauser /8/  – Tauber /7/ (Samec /7/), Baloun /8/, Kapoun /8/, Švercl /9/ – Chmela /8/, Fošum /8/ (Beneda).Nejlepší hráč: Švercl, hodnocení mužstva: dobrý výkon Střelci branek:9 – Fošum Robert6 – Chmela Tomáš3 – Bureš Otto, Švercl Michal2 – Kapoun Filip1 – Tauber Lukáš1 – vlastní Příští program:Sobota 04.10.08, 10:00                  Loko ČB – Slovan J. Hradec