Spoluhráči.cz klub TJ Lokomotiva Č.B. - dorost dokumenty a články SK Čtyři Dvory - Loko ČB

SK Čtyři Dvory - Loko ČB

Vytvořeno:17. 6. 2008, 10:05
Autor:Luboš Zabilka
Anotace:
Neděle 15.06.2008, 9. kolo – tráva           SK Čtyři Dvory - Loko ČB         3:2 (2:1)
Bezstarostné a pohodové utkání neslo veškeré známky posledního sezónního vystoupení, navíc se obě mužstva musela obejít bez několika hráčů základní sestavy. Hostující tým po celé utkání neustále dotahoval jednobrankové manko, odpovědět na třetí branku soupeře ale již nedokázal. Úvodní nadějné šance Fošuma brankou neskončily a domácí tradičně trestali chybu ve středu hřiště po brejkové situaci. Ve 20. minutě po ideální nahrávce zpracoval míč Rossmann a po kličce brankáři měl jednoduchou úlohu - 1:1. Soupeř šel ale do kabin s jednobrankovým náskokem, kdy se opakovala stejná chyba jako při první brance. Po přestávce se ocitl ve velké šanci Valenta, ale vyrovnání zařídil až Fošum svou třicátoudruhou brankou v sezóně, který trestným kopem zaskočil brankáře. Utkání by vzhledem k průběhu slušela remíza, ale domácí rozhodli o svém vítězství devět minut před koncem individuální akcí přes tři hráče zakončenou přízemní střelou. I přes nepovedenou výsledkovou tečku v posledním utkání lze ale sezónu považovat za úspěšnou.
Branky: 9´ 1:0, 20´ Rossmann 1:1, 38´ 2:1, 53´ Fošum 2:2, 71´ 3:2.
Střely na branku 7:4, mimo 5:6, rohy 3:0, fauly 9:23, ofsajdy 0:0, ŽK 0:0, rozhodčí J. Klimeš.
Sestava: Prokeš /7/ – Radosta /7/, Ohrazda /6/, Bohůnek /6/, Hruška /5/ (Vokroj /5/) – Růžička /5/ (Baloun /7/), Kapoun /6/, Březina /7/ (Valenta /5/), Trnka /5/ (Tauber) – Rossmann /6/, Fošum /6/.
Hodnocení mužstva: průměrný výkon, nejlepší hráč: Radosta.