Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 02 Lomax otočil průběh utkání s libchavským Strike...

Lomax Česká Třebová – článek 02 Lomax otočil průběh utkání s libchavským Strike...

02 Lomax otočil průběh utkání s libchavským Strike...

Vytvořeno:27. 9. 2011, 16:34   (upraveno 28. 9. 2011, 18:26)
Anotace:Lomax ve svém druhém utkání s libchavským Strike prohrával v 16. minutě již 0:2, ale do konce poloviny stačil vyrovnat a ve druhém poločase dvěma góly obrátit stav utkání ve svůj prospěch a probojoval se na druhé místo tabulky 1. ligy.

Strike Libchavy - Lomax Česká Třebová 2:4 (2:2, 0:2)

Góly: 17. Michal Schlög (asistence: Dušan Schlögl), 17. Michael Resler (asistence: Martin Hapala st.), 22. Jaroslav Hamerník (Michal Schlögl), 24. Michael Resler. Trestné miutny: Dušan Schlögl 4, Michael Resler 2, Michal Schlögl 2, Jaroslav Hamerník 2, Martin Hapala st. 2.