Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 03 Lhotka hrála s Lomaxem od prvních minut s respektem a odvezla si jedenáct branek

Lomax Česká Třebová – článek 03 Lhotka hrála s Lomaxem od prvních minut s respektem a odvezla si jedenáct branek

Vytvořeno:2. 10. 2016, 11:54
Anotace:Lomax měl problémy se sestavou, když na utkání nastoupilo pouze osm hráčů plus brankář. Lhotka ale měla před českotřebovským celkem obrovský respekt a od prvních minut pouze bránila. Střelci Lomaxu se začali postupně prosazovat a nakonec z toho bylo jedenáct branek v síti Lhotky, když šestkrát mířil do černého Michael Resler...

Lomax Česká Třebová - HC Sokol Lhotka 11:1 (4:0, 3:0, 4:1)

Lomax začal od prvních minut náporem, hráči se lépe pohybovali a kombinovali. Už na konci 3. minuty se po přihrávce Jaroslava Jandery prosadil Michal Schlogl a otevřel skóre utkání - 1:0. Dalších sedm minut se ale Lomax ne a ne prosadit, když brankář Lhotky Martin Zálešák vychytal všechny pokusy střelců českotřebovského celku. Recept našel až v 10. minutě opět Michal Schlogl, který po pěkné kombinaci zužitkoval přihrávku Michaela Reslera a zvýšil na 2:0. Ve 13. minutě se po pasu Dušana Schlogla prosadil střelou k tyči Michael Resler a zvýščil na 3:0. Na začátku 14. minutu uzavřel skóre první třetiny Tomáš Fišer z přihrávky Martina Hapaly st. na 4:0. Na další branku si ale přítomní divácí museli počkat až do 25. minuty, kdy po spolupráci s Tomášem Fišerem zvýšil Michael Resler střelou mezi betony brankáře Zálešáka na 5:0. V následují minutě pak zužitkoval pas Martina Hapaly st. opět Michael Resler a dokončil tak svůj první hattrick - 6:0. Za dalších 35 sekund se prosadil sólově Martin Hapala st., který zakončoval akci ,,ruským blafákem" - bombou do tyče a odrzaem od brankáře do branky na 7:0. Ve 29. minutě se ale prosadili nejaktivnější hráči soupeře a po přihrávce Romana Špatenky snížil pohotovou střelou k tyči Rostislav Telecký na 7:1. Na konci 32. minuty po pasu Martina Hapaly st. skóroval z levé strany střelou k tyči opět Michael Resler a zvýšil už na 8:1. Za dalších 37 sekund se pak po spolupráci s Michalem Schloglem trefil pod horní tyč opět Michael Resler na 9:1. Ve 35. minutě pak skončilo nahození Martina Hapaly ml. od betonu brankáře Zálešáka v síti a výsledek byl zakulacen na 10:1. Na začátku 39. minuty po přihrávce Tomáše Fišera mířil opět pod horní tyč Michael Resler a druhým dokončeným hattrickem upravil stav na závěrečných 11:1. Na výsledku už nezměnila ani potyčka Martina Hapaly ml. s Radkem Mňukem v závěru, když Lomax přesilovku nevyužil.

Fakta - branky: Michael Resler 6, Michal Schlogl 2, Tomáš Fišer, Martin Hapala st., Martin Hapala ml. - Rostislav Telecký. Asistence: Martin Hapala st. 3, Tomáš Fišer 2, Jaroslav Jandera, Michael Resler, Dušan Schlogl, Michal Schlogl. Vyloučení: 1:2, bez využití. Rozhodčí: Filip Maršík, Petr Kvasnička. Sestava - Lomax Česká Třebová: Tomáš Strouhal - Martin Hapala st., Martin Hapala ml. (2), Dušan Schlogl, Michal Schlogl, Michael Resler, Jaroslav Jandera, Tomáš Fišer, Martin Krása. Sestava - HC Sokol Lhotka: Martin Zálešák - Jiří Janků, Radek Jasanský, Jaromír Langr, Radek Mňuk (4), Blahoslav Morkes, Lubomír Motl, Michal Němeček, Lubor Němeček, Robert Rybka, Roman Špatenka, Rostislav Telecký, Marek Tomeš.