Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 07 Lomax proti 4dox zcela propadl a zaslouženě prohrál

Lomax Česká Třebová – článek 07 Lomax proti 4dox zcela propadl a zaslouženě prohrál

07 Lomax proti 4dox zcela propadl a zaslouženě prohrál

Vytvořeno:30. 10. 2017, 20:51   (upraveno 6. 5. 2019, 8:14)
Anotace:4dox měl být jeden z těch snadnějších soupeřů první ligy, ovšem opak byl pravdou. Lomaxu se nedařilo témšř nic, naopak 4dox hýřilo aktivitou a pohybem a nakonec i zaslouženě, hlavně díky podařené druhé třetině, zvítězilo a bodově předstihlo českotřebovský Lomax.

Lomax Česká Třebová - 4dox 2:6 (0:1, 1:5, 1:0)

Soupeř Lomaxu vstoupil do zápasu velmi aktivně a v 9. minutě po akci Michala Marka otevřel skóre zápasu Jaroslav Vomočil - 0:1. Pohromou pro Lomax byl úvod druhé třetiny. V 16. minutě zužitkoval přihrávku Michala Marka Karel Moravec a zvýšil na 0:2. Za dalších 39 sekund se prosadil Vlastimil Novák a po jeho přihrávce skóroval Jaroslav Vomočil na 0:3. Za dalších 39 sekund pak upravil stav na 0:4 po asistenci Pavla Kopeckého Karel Moravec. Za dalších 47 sekund zasadil další ránu Lomaxu Martin Skalický po akci Vlastimila Nováka - 0:5. Za dalších 18 sekund tečoval přihrávku Miroslava Čecha za záda Petra Faltuse Michael Resler a snížil na 1:5. Ve 21. minutě ale 4dox odpovědělo a po zpětné přihrávce Tomáše Baumgartla upravil na 1:6 Pavel Kopecký a zakončil tak hrůzostrašnou třetinu pro Lomax! V posledním dějství se Lomax snažil alespoň upravit nepříznivý stav a ve 40. minutě po střele Martina Hapaly ml. snížil dorážkou Pavel Musil na konečných 2:6.

Fakta - branky: Michael Resler, Pavel Musil - Jaroslav Vomočil 2, Karel Moravec 2, Martin Skalický, Pavel Kopecký. Asistence: Miroslav Čech, Martin Hapala ml. - Michal Marek 2, Vlastimil Novák 2, Pavel Kopecký, Tomáš Baumgartl. Rozhodčí: Petr Šána, Nešický ml., vyloučení: 5:0. Sestava - Lomax Česká Třebová: Lukáš Vavřina - Jaroslav Hamerník, Tomáš Lesák, Martin Šudoma (2), Pavel Musil (2), Martion Hapala st. (2), Martin Hapala ml. (2), René Peškar, Michael Resler (2), Dušan Schlögl, Michal Schlögl. Sestava - 4dox: Petr Faltus - Tomáš Baumgartl, Martin Dušek, Radek Fišer, Pavel Kopecký, Jiří Moravec, Michal Marek, Karel Moravec, Vlastimil Novák, Martin Skalický, jaroslav Vomočil.