Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 09 Do druhé ligy vstoupil Lomax těsnou výhrou nad postupujícím celkem ze třetí ligy Turováci Podlesí

Lomax Česká Třebová – článek 09 Do druhé ligy vstoupil Lomax těsnou výhrou nad postupujícím celkem ze třetí ligy Turováci Podlesí

Vytvořeno:14. 11. 2018, 17:00   (upraveno 6. 5. 2019, 7:38)
Anotace:Turováci z Podlesí postoupili z druhého místa z třetí ligy. Naopak Lomax sestoupil ze sedmého místa z první ligy. Českotřebovský celek měl sice více ze hry, ale střelecky a herně se mu nedařilo, a tak nakonec byl Lomax rád, že uhrál těsnou výhru. Poprvé se objevil v dresu Lomaxu Tomáš Adamec...

Lomax Česká Třebová - Turováci Podlesí 4:3 (1:1, 3:2, 0:0)

Vstup do zápasu neměl Lomax zrovna moc povedený a už ve 3. minutě se prosadil z přihrávky Jana Fajfra Tomáš Hruša a Turovácvi šli do vedení - 0:1. Lomax si vytvořil plno šancí, ale brankář Leoš Prachař byl neprůstřelný. Až v 10. minutě poslal Roman Ollé do brejku Michaela Reslera a ten střelou po zemi mezi betony vyrovnal na 1:1. V 17. minutě vytvořil Lomax závar před brankou Podlesí a po přihrávce Martina Krásy se trefil k tyči Dušan Schlögl - 2:1. V 18. minutě ale po asistenci Lukáše Čabana srovnal stav Kamil Kubový - 2:2. V 19. minutě se prosadil ve třetině Turováků Roman Ollé, předložil puk před branku přesně na hůl Martina Krásy a ten vrátil Lomaxu vedení - 3:2. Ve 27. minutě předvedl Lomax pěknou kombinaci a po ideální přihrávce Martina Šudomy dorazil puk za záda Leoše Prachaře Michael Resler - 4:2. Ve 28. minutě propadli hráči Lomaxu na vhazování ve středním pásmu, Tomáš Šilar se probojoval až do pásma Lomaxu, objel branku a jeho pokus dorazil za záda Lukáše Vavřiny Vladislav Doležal - 4:3. Ve zbytku utkání se už střelci neprosadili ani na jedné straně, a tak se z těsné výhry radoval nakonec Lomax.

Fakta - branky: Michael Resler 2, Martin Krása, Dušan Schlögl - Tomáš Hruša, Kamil Kubový, Vladislav Doležal. Asistence: Roman Ollé 2, Martin Šudoma, Martin Krása. Vyloučení: 1:2, bez využití. Rozhodčí: P. Šána, Pirkl. Sestava - Lomax Česká Třebová: Lukáš Vavřina - Jaroslav Hamerník, Dušan Schlögl, Martin Hapala st., Martin Šudoma, Michael Resler, Michal Schlögl, Roman Ollé, Radim Juruj, Tomáš Adamec, Martin Krása (2). Sestava - Turováci Podlesí: Leoš Prachař - Lukáš Čaban, Vladislav Doležal, Jan Fajfr, Tomáš Hruša, Kamil Kubový, Martin Lebeda, Jan Lukáč, Jiří Šeda, Tomáš Šilar, Zdeněk Šmerda (4), Radomír Záleský.