Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 09 Nováčka první ligy HC Dolní Újezd přehrál Lomax vyšší efektivitou, kdy dominoval čtyřgólový kanonýr Michal Schlögl a s čistým kontem gólman Pavel Peterka

Lomax Česká Třebová – článek 09 Nováčka první ligy HC Dolní Újezd přehrál Lomax vyšší efektivitou, kdy dominoval čtyřgólový kanonýr Michal Schlögl a s čistým kontem gólman Pavel Peterka

Vytvořeno:9. 11. 2019, 0:12   (upraveno 9. 11. 2019, 0:15)
Anotace:HC Dolní Újezd postoupil z druhého místa druhé ligy, ale předvedl solidní a rychlý hokej. Pavel Peterka ale pro dnešek uzavřel svou svatyni, kanonýr Michal Schlögl se blýskl čtyřmi góly a když se přičetla bojovnost a obětavost celého týmu, tak z toho vyšel jednoznačný a zasloužený výsledek 5:0!

Lomax Česká Třebová - HC Dolní Újezd 5:0 (3:0, 2:0, 0:0)

Už v úvodu utkání šel po přihrávce Michaela Reslera na brankáře Dominika Kulhavého Michal Schlögl, ale neuspěl. Po pár sekundách se neprosadil ani Roman Ollé. Ve 3. minutě ale uvolnil Michael Resler opět Michala Schlögla, ten objel branku a spřehledem skóroval - 1:0. Lomax hýřil najednou pohybem a Újezd nevěděl, kam dřív skočit. Na začátku 7. minuty ve velkém závaru přihrál Roman Ollé na Martina Kudu a ten svým premiérovým gólem za Lomax zvýšil na 2:0. V 8. minutě to Lomax zopakoval a z velkého tlaku po nahrávce Romana Ollého zvýšil Michal Schlögl přesnou střelou na 3:0. Tlak si vytvořil Lomax i v úvodu druhé části a zpoza branky našel opět Roman Ollé Michala Schlögla aten dokončil s přehledem svůj hattrick na 4:0. V 17. minutě přiťukl Michael Resler na modré před obráncem puk na Michala Schlögla a jeho dělovka opět skončila za zády Domika Kulhavého - 5:0. Pak se ale Lomax trochu stáhl a Dolní Újezd ucítil šanci. Jenže Pavel Peterka doslova čaroval a střelce Újezdu přiváděl k zoufalství. Ve zbývajícím čase se už ani Lomax gólově neprosadil a výhru s přehledem udrže a připsal si první tři body.

Fakta - branky: Michal Schlögl 4, Martin Kuda. Asistence: Roman Ollé 3, Michael Resler 2. Vyloučení: 0:4, bez využití. Rozhodčí: Nešický, Holub. Sestava - Lomax Česká Třebová: Pavel Peterka - Michael Resler, Michal Schlögl, Roman Ollé, Milan Vopařil, Martin Kuda, Radek Vašátko, Jaroslav Hamerník, Martin Šudoma, Martin Dobeš, Dušan Schlögl. Sestava - HC Dolní Újezd: Dominik Kulhavý - Jiří Faltys, Petr Kárský, Ondřej Kasal (2), Jaroslav Kopecký, Richard Kořízek, Josef Kyncl, Václav Pudil (2), Patrik Prokop, Josef Štancl ml., Pavel Vostrčil (4), Václav Záleský.