Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 11Na úvod druhého kola zdolal Lomax libchavský Strike

Lomax Česká Třebová – článek 11Na úvod druhého kola zdolal Lomax libchavský Strike

11Na úvod druhého kola zdolal Lomax libchavský Strike

Vytvořeno:4. 12. 2011, 21:20
Anotace:Proti nekompletnímu Strike měl Lomax od počátku problémy s koncovkou. Už ve 3. minutě šel Strike do vedení, ovšem Lomax ve 4. a 7. minutě výsledek otočil. V 11. minutě ještě libchavský celek vyrovnal na 2:2, ovšem Lomax odpověděl ve 13. a 20. minutě. Na další snížení Strike ve 25. minutě ihned Lomax odpověděl a výhru už do konce zápasu udržel.

Strike Libchavy - Lomax Česká Třebová 3:5 (2:4, 1:1)

Góly a asistence Lomaxu: 4. Michal Schlögl, 7. Roman Juřík (Martin Hapala st.), 13. Michael Resler (Dušan Schlögl), 20. Michal Schlögl (Dušan Schlögl), 26. Milan Tomeš (Martin Krása).

Vyloučení Lomaxu: MIlan Vopařil (2), Petr Blažek (2), Michal Schlögl (2), Dušan Schlögl (2).