Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 14 Poslední krok k návratu do 1. ligy splněn s PaPoSem po jasné výhře!!

Lomax Česká Třebová – článek 14 Poslední krok k návratu do 1. ligy splněn s PaPoSem po jasné výhře!!

14 Poslední krok k návratu do 1. ligy splněn s PaPoSem po jasné výhře!!

Vytvořeno:9. 1. 2019, 11:59   (upraveno 6. 5. 2019, 7:39)
Anotace:Výhra v posledních dvou zápasech by znamenala již jistý návrat do prvoligové společnosti. Nováček druhé ligy PaPoS byl nakonec snadným soustem a Lomax si celkem bez problémů zajistil postup kolo před koncem této části soutěže. Výborně zachytal Pavel Peterka!!!

Lomax Česká Třebová - PaPoS Česká Třebová 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)

Lomax vstoupil do zápasu velmi aktivně a výsledkem toho byla akce ze začátku 4. minuty. To Roman Ollé uvolnil uprostřed hřiště Michaela Reslera a ten bekhendovou střelou otevřel skóre utkání - 1:0. Dalších dvanáct minut marně hráči Lomaxu ostřelovali branku výborného gólmana Michala Křepely, a tak udeřil soupeř v početní výhodě. V 16. minutě po akci Martina Matouška vyrovnal  Pavel Urban na 1:1. Ve 20. minutě ale ujel po pravé straně Michael Resler a po jeho přihrávce vrátil blafákem Roman Ollé Lomaxu vedení - 2:1. Ve 23. minutě v početní výhodě po přihrávce Radima Juruje zvýšil René Peškar na 3:1. Na konci 26. minuty si Lomax vytvořil u branky soupeře tlak a po střele Martina Šudomy dorážel puk za záda Michala Křepely Michael Resler - 4:1. Na začátku 37. minuty po přihrávce Romana Ollého prostřeli od modré po zemi vše, co mu stálo v cestě Martin Šudoma a zvýšil už na 5:1. Ve 41. minutě pak po akci Reného Peškara mířil pohotově opět přesně Martin Šudoma - 6:1. Na začátku 42. minuty ještě překvapil zpoza branky jinak výborného Pavla Peterku Rostislav Plašil a snížil tak na konečných 6:2.

Fakta - branky: Michael Resler 2, Martin Šudoma 2, Roman Ollé, René Peškar - Pavel Urban, Rostislav Plašil. - Asistence: Roman Ollé 2, Michael Resler, Radim Juruj, Martin Šudoma, René Peškar - Martin Matoušek. Vyloučení: 3:2, využití: 1:1. Rozhodčí: V. Palán, J. Hošpes. Sestava - Lomax Česká Třebová: Pavel Peterka - Martin Hapala st., Dušan Schlögl, Jaroslav Hamerník, Martin Šudoma (2), Michael Resler, Roma Ollé, Martin Krása, René Peškar (2), Radim Juruj, Tomáš Adamec (2), Martin Dobeš, Miroslav Čech. Sestava - PaPoS Česká Třebová: Michal Křepela - Kryštof Adámek, Petr Číp (2), Jiří Jebousek, Martin Jiruf, Martin Kaleja, Martin Matoušek, Vladimír Müller (2), Rostislav Plašil, Zdeněk Švub, Pavel Urban.