Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 16 V poslední minutě ztratil Lomax dva body s Proplastem po nájezdech...

Lomax Česká Třebová – článek 16 V poslední minutě ztratil Lomax dva body s Proplastem po nájezdech...

16 V poslední minutě ztratil Lomax dva body s Proplastem po nájezdech...

Vytvořeno:30. 1. 2012, 14:03   (upraveno 22. 3. 2012, 7:26)
Anotace:V dalším utkání čekal na Lomax jeden z největších favoritů soutěže, a to ústecký Proplast. Do zápasu ale vstoupil Lomax v sestavě poprvé s Josefem Crhou, ale bez Michala Schlögla, neohrořeně. Už v 5. minutě našel Josef Crha před brankou Michaela Reslera a ten poslal střelou pod horní tyč Lomax do vedení - 1:0. Ve 14. minutě se ocitl Michael Resler s pukem za brankou. Následná nahrávka před branku našla hůl Miroslava Čecha a ten zvýšil na milimetr přesnou střelou na 2:0. Dalších devatenáct minut Lomax odolával nájezdům Proplastu a vynikajícími zákroky se blýskl brankář František Janda. Až ve 33. minutě ale nezareagoval na střelu Martina Morkese a bylo sníženo na 2:1. V dalších minutách se několikrát dostali do vyložených šancí hráči Lomaxu, ale nikdo je nevyužil. Až 50 sekund před koncem padla branka, bohužel do sítě Lomaxu. Proplast si vynutil tlak v třetině a z úhlu Radek Morkes vyrovnal na 2:2. Následovaly nájezdy, které na straně Lomaxu ani jeden střelec neproměnil. Naopak Miroslav Pachl na straně Proplastu nájezd proměnil, a tak dva body putovaly na konto Proplastu a jeden na konto Lomaxu. I přes prohru na nájezdy si Lomax stále drží první příčku.

Lomax Česká Třebová - Proplast Ústí nad Orlicí 2:3 NP (2:0, 0:2) 0:1

Branky a asistence Lomaxu: 5. minuta Michael Resler (Josef Crha), 14. minuta Miroslav Čech (Michael Resler).

Vyloučení Lomaxu: Martin Hapala st. (2), Dušan Schlögl (2).