Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 17 Škoda neproměněných šancí, Třebovice v plném složení zdolala Lomax

Lomax Česká Třebová – článek 17 Škoda neproměněných šancí, Třebovice v plném složení zdolala Lomax

17 Škoda neproměněných šancí, Třebovice v plném složení zdolala Lomax

Vytvořeno:8. 2. 2012, 18:38
Anotace:Třebovice nic neponechala náhodě, všichni hráči, kteří hrají jinak v Litomyšli tam vypustili utkání a dorazili do České Třebové. Z Lomaxu jde letos strach. I zápas začali hráči Lomaxu velkou aktivitou a Třebovicizmáčkli. Několik šancí ale nebylo proměněno a to se nakonec vymstilo. V 17. minutě hrála Třebovice přesilovku a ihned po vhazování skórovala - 0:1. Ve 21. minutě po dalším vhazování Třebovice zvýšila na 0:2. I do třetice padla branka po vhazování a Třebovice tak využila další početní výhodu na 0:3. I nadále měl Lomax více ze hry, ovšem ataky Třebovice byly stále nebezpečnější a navíc soupeř nadměrně přitvrdil, na což rozhodčí bohužel reagovali velmi ,,nepružně". Ve 39. minutě pak Třebovice potvrdila při svém tlaku další brankou na 0:4 své vedení. V poslední minutě tečoval střelu Josefa Crhy za záda brankáře Třebovice Michael Resler a upravil tak na konečných 1:4.

Lomax Česká Třebová - Třebovice 1:4 (0:1, 1:3)

Branky a asistence Lomaxu: 40. Michael Resler (Josef Crha).

Vyloučení Lomaxu: Jaroslav Hamerník (2), Petr Blažek (2), Michal Urban (4).