Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 18 Lomax podlehl po marném výkonu i nevýrazné Řetové

Lomax Česká Třebová – článek 18 Lomax podlehl po marném výkonu i nevýrazné Řetové

18 Lomax podlehl po marném výkonu i nevýrazné Řetové

Vytvořeno:16. 2. 2017, 8:29
Anotace:S Řetovou se již Lomax jednou utkal ve 3. lize a bez větších problémů zvítězil. Tentokrát si sice hráči Lomaxu vytvořili dostatek šancí, ale jejich proměňování bylo žalostné. Českotřebovský celek propadl i v obranné činnosti a nakonec zaslouženě prohrál.

Lomax Česká Třebová - TJ Sokol Řetová 2:4 (0:0, 2:1, 0:3)

Po bezbrankové úvodní třetině se v 18. minutě dostal po pasu Martina Šudomy do brejku Michael Resler a otevřel skóre utkání - 1:0. Radost trvala pouhých 24 sekund, kdy po přihrávce Stanislava Dočkala vyrovnal Michal Lachman na 1:1. Lomax ovšem také našel rychlou odpověď. Ve 20. minutě dorazil střelu Dušana Schlogla za záda brankáře Dočkala Jaroslav Jandera - 2:1.  V dalším průběhu zahazoval Lomax jednu šanci za druhou a vrcholerm bylo neproměněné trestné střílení Michael Schloglem, když trefil pouze tyč. Na nemohoucnost útočníku Lomaxu se Řetovští už nemohli koukat a chopili se příležitosti. Ve 31. minutě po přihrávce Miloslava Koláře vyrovnal Vladimír Mikulecký na 2:2, aby za další tři minuty po akci Jana Šplíchala dokonal obrat Michal Lachman - 2:3. Ve 40. minutě dokonal zmar Lomaxu po asistenci Miloslava Koláře Ondřej Haňák - 2:4.

Fakta - branky: Michael Resler, Jaroslav Jandera - Michal Lachman 2, Vladimír Mikulecký, Ondřej Haňák. Asistence: Martin Šudoma, Dušan Schlogl - Miloslav Kolář 2, Stanislav Dočkal, Jan Šplíchal. Rozhodčí: Radim Matoušek, Radek Morkes. Vyloučení: 0:2, bez využití. Sestava - Lomax Česká Třebová: Jiří Kučera - Tomáš Fišer, Jaroslav Hamerník, Jaroslav Jandera, Martin Krása, Tomáš Lesák, Michael Resler, Dušan Schlogl, Michal Schlogl, Martin Šudoma, Milan Tomeš. Sestava - TJ Sokol Řetová: Stanislav Dočkal - Vítězslav Gajdošík (2), Martin Janecký, Jan Janoušek, Miloslav Kolář, Michal Lachman (2), Vladimír Mikulecký, Josef Nesejt, Martin Novotný, Miroslav Provazník, David Síbrt, Marek Sokol, Jan Šplíchal.