Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 19 V předposlední minutě přišel Lomax s Devilsem asi o stupně vítězů

Lomax Česká Třebová – článek 19 V předposlední minutě přišel Lomax s Devilsem asi o stupně vítězů

19 V předposlední minutě přišel Lomax s Devilsem asi o stupně vítězů

Vytvořeno:6. 3. 2012, 23:27   (upraveno 6. 3. 2012, 23:28)
Anotace:Jen tříbodová výhra zaručovala téměř jisté druhé místo pro Lomax a naopak pro Devils by taková výhra znamenala téměř jisté prvenství. Oba celky začaly svižně a ze zabezpečené obrany. V 9. minutě uvolnil v útočné třetině Jaroslav Hamerník Michala Schlögla, který objel branku a z výhodné střelecké pozice poslal Lomax do vedení - 1:0.Až ve 20. minutě přihrál bývalý hráč Lomaxu Ondřej Mistr střelci Milanu Boucníkovi a jeho přesná střela znamenala vyrovnání - 1:1. O dvě minuty později si to oba aktéři zopakovali a znovu Milan Boucník poslal Devils z otočky do vedení - 1:2. Ve 31. minutě hrál Lomax oslabení a po rychlé kombinaci uvolnil Michael Resler Michala Schlögla a jeho blafák znamenal vyrovnání na 2:2. Ve 34. minutě předvedl boxérskou vložku Dušan Schlögl, ovšem jeho protivník Alan Brusenbauch nechtěl bojovat v rukavicích a hokejou přetáhl Dušana přes břicho a dostal po zásluze po tomto likvidačním zákroku trest do konce utkání. V čase 37.40 získal odražený puk ve vlastní třetině Michael Resler a samostatný nájezd zakončil blafákem a poslal Lomax do vedení - 3:2. Radost byla obrovská, ovšem trvala necelou minutu, kdy uvolnil Tomáš Macků Miroslava Lustyka a jeho střela po zemi znamenala bohužel vyrovnání na 3:3. Následovaly nájezdy. Jelo se na každé straně po šesti pokusech. Ze strany Lomaxu byl úspěšný Vladimír Novotný a dvakrát Michael Resler. Ze strany Devilsu byl dvakrát úspěšný Milan Boucník, a tak si Lomax odnesl ze zápasu dva, Devils jeden bod a oba celky budou čekat na zázrak v podobě ztráty týmů před nimi....

Lomax Česká Třebová - Devils Česká Třebová 4:3 po nájezdech (1:1, 2:2) 1:0.

Góly a asistence Lomaxu: 9. Michal Schlögl (Jaroslav Hamerník), 31. Michal Schlögl (Michael Resler), 37. Michael Resler, 40. Michael Resler.

Vyloučení Lomaxu: Dušan Schlögl (4), Martin Hapala (2), Libor Hons (2).