Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 21 Neochota Flyers odložit zápas byla odměněna sedmičkou! Pavel Peterka vychytal nulu!!!

Lomax Česká Třebová – článek 21 Neochota Flyers odložit zápas byla odměněna sedmičkou! Pavel Peterka vychytal nulu!!!

Vytvořeno:28. 2. 2018, 14:25   (upraveno 6. 5. 2019, 8:19)
Anotace:Žádost Lomaxu o přeložení utkání nebyla ze strany vedení Flyers vyslyšena, a tak musel nastoupit každý, kdo jen trochu mohl hrát. Nakonec se devítka hráčů svého úkolu zhostila na jedničku. Šest bodů zaznamenal Michal Schlögl, hattricku dosáhl René peškar a brankář Pavel Peterka nebyl ani jednou překonán!

Lomax Česká Třebová - Flyers Česká Třebová 7:0 (0:0, 5:0, 2:0)

V první třetině hrály oba celky obezřetně a ani jeden ze střelců se neprosadil, když oba brankáři - Petr Procházka (Flyers) a Pavel Peterka (Lomax) udrželi čistá konta. Až v 18. minutě po přihrávce Karla Mifka rozvlnil síť za zády Petra Procházky střelec posledních zápasů Michal Schlögl - 1:0. To Lomax nakoplo a ve 22. minutě po akci Michala Schlögla zvýšil Roman Ollé na 2:0. Za další dvě minuty bylo ještě veseleji. Po přihrávce Milana Tomeše skóroval Tomáš Fišer - 3:0.  V následující minutě se prosadil Michal Schlögl a po jeho akci se trefil René Peškar - 4:0. Povedenou druhou část zakončil na začátku 27. minuty Roman Ollé po asistenci Michala Schlögla - 5:0. I ve třetí části měl ve všech gólech prsty s chutí hrající Michal Schlögl. Na konci 32. minuty proměnil  jeho další přesnou přihrávku René Peškar a zvýšil už na 6:0. Ve 40. minutě si to oba zopakovali a René Peškar dokončil svůj hattrick a upravil stav na konečných 7:0.

Fakta - branky: René Peškar 3, Roman Ollé 2, Tomáš Fišer, Michal Schlögl. Asistence: Michal Schlögl 5, Karel Mifek, Milan Tomeš. Vyloučení: 0:2, navíc Tomáš Kalina (Flyers) - 10 minut osobní trest, bez využití. Rozhodčí: Matoušek, Slezák. Sestava - Lomax Česká Třebová: Pavel Peterka - Tomáš Fišer, Jaroslav Hamerník, Martin Krása, Karel Mifek, Roman Ollé, René Peškar, Michal Schlögl, Martin Šudoma, Milan Tomeš. Sestava - Flyers Česká Třebová: Petr Procházka - Tomáš Bělka, Ondřej Dejdar, Tomáš Kalina (10), Roman Mastík, Tomáš Nastoupil, Lukáš Těšínský, Vítězslav Žejdlík, Jaroslav Žídek (4).