Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 21 Pouze dobrý výkon v první třetině na Adbu nestačil a Lomax nakonec odešel s desítkou!!!

Lomax Česká Třebová – článek 21 Pouze dobrý výkon v první třetině na Adbu nestačil a Lomax nakonec odešel s desítkou!!!

Vytvořeno:11. 3. 2019, 14:16   (upraveno 6. 5. 2019, 7:41)
Anotace:Náš předposlední zápas byl zároveň pro Adbu posledním, a tak v případě naší výhry alespoň na nájezdy bychom se před tento celek vyšplhali. Tuto naději jsme drželi necelých 20 minuta a v drtivém závěru našeho soupeře jsme si nakonec odvezli desetigólový debakl.

Lomax Česká Třebová - ADBA Ústí nad Orlicí 3:10 (3:2, 0:3, 0:5)

Už ve 3. minutě jsme potrestali nedisciplinovanost soupeře a v početní výhodě po pasu Martina Šudomy skóroval pohotovou střelou Michal Schlögl - 1:0. Soupeř odpověděl v 5. minutě, kdy se po přihrávce Jana Chudého prosadil Ondřej Exler - 1:1. V 7. minutě pak po rychlém brejku Michala Schlögla vrátil Lomaxu vedení Roman Ollé - 2:1. Na konci 10. minuty se ale po asistenci Miloslava Nováka prosadil Petr Pavlák a bylo opět vyrovnáno - 2:2. Ve 13. minutě nabídla Adba Lomaxu dvojnásobnou přesilovku a opět po přihrávce Michala Schlögla naposledy vrátil Lomaxu vedení Roman Ollé - 3:2. Vedení si držel Lomax do 18. minuty, kdy  vyrovnával po přihrávce Josefa Matyáše Jan Chudý - 3:3. Obrat pak dokonal ve 20. minutě z přihrávky Jana Chudého Vladimír Doha - 3:4. Ve 27. minutě pak uzavřel druhou třetinu po akci Ondry Exlera Jan Chudý - 3:5. Adba pak v posledním dějství dokonala zmar Lomaxu a přidala dalších pět branek. Na konci 29. minuty po přihrávce Petra Pavláka překonal Pavla Peterku v brance Lomaxu Vladimír Doha - 3:6. Za dalších pětadvacet sekund se prosadil Jan Chudý a Ondřej Exler zvýšil na 3:7. Na začátku 32. minuty po asistenci Petra Šány skóroval Petr Pavlák na 3:8. Za dalších dvacet sekund po akci Josefa Matyáše zvýšil Tomáš Maleček na 3:9. Ve 42. minutě pak zaokrouhlil stav na kulatých 3:10 dokončeným hattrickem Petr Pavlák po spolupráci s Vladimírem Dohou.

Fakta - branky: Roman Ollé 2, Michal Schlögl - Petr Pavlák 3, Ondřej Exler 2, Vladimír Doha 2, Jan Chudý 2, Tomáš Maleček. Asistence: Michal Schlögl 2, Martin Šudoma - Jan Chudý 3, Josef Matyáš 2, Miloslav Novák, Ondřej Exler, Petr Pavlák, Petr Šána, Vladimír Doha, Vyloučení: 2:8, využití: 2:0. Rozhodčí: P. Kvasnička, J. Švub. Sestava - Lomax Česká Třebová: Pavel Peterka - Martin Dobeš, Jaroslav Hamerník (2), Martin Hapala st., Martin Šudoma, Michael Resler, Michal Schlögl, Roman Ollé, Radim Juruj, Martin Krása, Milan Tomeš (2). Sestava - ADBA Ústí nad Orlicí: Jiří Štěrba - Jan Adámek (2), Tomáš Čejka, Jakub Doleček (2), Libor Doležal, Vladimír Doha, Ondřej Exler, Jan Chudý, Karel Maleček, Tomáš Maleček, Josef Matyáš, Radek Morkes (2), Miloslav Novák, Petr Pavlák (2), Jakub Pilař (2), Petr Šána (6).