Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články Křoví "B" : O.B. "B" 2:5 (1:2)

SK Osová Bítýška – článek Křoví "B" : O.B. "B" 2:5 (1:2)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

Křoví "B" : O.B. "B" 2:5 (1:2)

Vytvořeno:14. 10. 2013, 9:20
Autor:Jan Večeřa

Křoví "B" : O.B. "B"  2:5 (1:2) Branky: Šimek 2, Žák V., Kulík, Habán P.

Sestava: Hršel, Malý, Havlík, Žák Z. (70. Juráček.), Kališ, Habán P., Habán L., Večeřa J., Kulík (60. Havlín), Žák V., Šimek(80. Bojanovský)

Zápas jsme začali dobře a dostali jsme se do tlaku. Ale z prvního brejku soupeře jsme neštˇasně dostali gol. To na s asi na 15 minut srazilo a soupeř nás přehrával. Pak se, ale trefil Vlasta Žák z brejkové situace a Mira Šimek z penalty po faulu na Martina Kulíka a šli jsme do šaten s vedením. Začátek 2. poločasu jsme jasně ovládli a vytvořili si rozhodující náskok. Trefil se Kulda a znova Mira Šimek. Soupeř ještě dokázal snížit po rohovém kopu, ale definitivní uklidnění přinesl Pavel Habán pěknou střelou k tyči. Zaslouženě jsme vyhráli a osamostatnili se na čele tabulkySurprisedSmileLaughing.