Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články Nová Ves "B" - O.B. "A" 0:1 (0:0)

SK Osová Bítýška – článek Nová Ves "B" - O.B. "A" 0:1 (0:0)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

Nová Ves "B" - O.B. "A" 0:1 (0:0)

Vytvořeno:26. 5. 2014, 11:16
Autor:Jan Večeřa

Nová Ves "B" - O.B. "A" 0:1 (0:0)Branka: Žák V.

Sestava: Hájek – Karmazín, Malý (86. Z. Žák), Habán, Jelínek (78. Broža) – Loucký, Večeřa, (90. O. Machát), A. Navrátil,P. Machát, M. Navrátil, Žák V.

Bitýška odehrála proti favoritovi výborný zápas a zaslouženě přivezla 3 překvapivé a důležité body. Velmi dobrý výkon podali i hráči z "Béčka", kteří tým doplnili. Naše mužstvo mohlo jít do vedení již v první půlce. Po centru Vlasty Žáka hlavičkoval Tonda Navrátil. Míč se ale odrazil od břevna těsně před brankovou čáru. Do vedení nás dostal na začátku 2 poločasu Vlasta Žák. Domácí se potom vrhli do útoku a vytvořili si tlak. Dvakrát nás podržel výborným zákrokem Milan Hájek. Tlak jsme přestáli a posledních 20 minut dobře kontrolovali vedení až do vítězného konce.