Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články O.B. "A" - Křižanov 1:2 (1:0)

SK Osová Bítýška – článek O.B. "A" - Křižanov 1:2 (1:0)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

O.B. "A" - Křižanov 1:2 (1:0)

Vytvořeno:29. 3. 2016, 9:33
Autor:Jan Večeřa
O.B. "A" - Křižanov 1:2 (1:0) Branka: Liška

Sestava: Hršel – Trojan (60. Karmazín), Navrátil M., Zeman O. (80.Zeman M.) , Laub,- Machát, Jelínek J. Mucha, Večeřa P.(45. Jelínek P.), – Liška, Vařílek (45. Broža)

V prvním poločase jsme proti lídrovi přeboru podali bojovný výkon. Soupeř měl územní převahu, ale naši hráči těžili s nebezpečných brejků. Nejhezčí z nich potáhl po pravé straně Zdenek Mucha a jeho nádherný střílený centr poslal z první na bránu Petr Večeřa. Hostující brankář, ale vytáhl výborný reflexivní zákrok a nohou vyrazil míč na roh. Do vedení se dostala Bitýška po střele Ondry Lišky. Ta se odrazila od tyče do zad brankáře a do brány. Stav 1:0 Vydržel až do poločasu.

Na začátku 2 půle jsme museli nuceně 3x střídat což se projevilo na kvalitě hry. Křižanov si vytvořil tlak. Vyrovnání přišlo po sporné penaltě. To Křižanov ještě více nakoplo a vzrůstající tlak dokázali přetavit v rozhodující branku.